Sony може заплатити понад $50 000 за виявлення критичних помилок у PS4

Sony може заплатити понад $50 000 за виявлення критичних помилок у PS4 - image freelancerinua on https://kyivtime.co.ua

Компанія Sony оголосила, що відкриває програму виявлення і виправлення помилок у PlayStation 4 та PlayStation Network.

Про це інформує телеграм-канал Фрілансер UA.

За виявлення помилок у PlayStation Network заплатять від $100 до $3000 (залежно від критичності проблеми), а за виявлення критичних помилок у PS4 $50 000 або й більше.

Facebook створив додаток, який передбачає майбутнє

Завдяки новинці від компанії Forecast експерти зможуть запропонувати свої прогнози, а потім перевіряти їх точність. Яким чином буде відбуватись формування прогнозів? У додаток запрошують аналітиків, які зможуть відповісти на хвилюючі питання та пояснити свої аргументи. Користувачі матимуть змогу проголосувати за найбільш імовірні прогнози, на їхню думку.

Instagram введе нові методи боротьби з фейковий обліковими записами

Для підтвердження своєї особи користувачам з великою кількістю підписників доведеться завантажити зображення свого посвідчення особи, виданого урядом, вказати своє справжнє ім’я в додатку, а також завантажити свої дані про місцезнаходження і надати селф-відео. Надані користувачами дані перевірять реальні люди.

Twitter попередив про витік персональних даних

Соцмережа Twitter відправила своїм користувачам лист з попередженням про можливий витік персональних даних. В Інтернет могла потрапити інформація про бізнес-клієнтів соцмережі. Проблема, можливо, зачепила компанії, які використовують сервіси реклами та аналітики Twitter. До зловмисників могли потрапити адреси електронної пошти, номери телефонів і останні чотири цифри номера кредитної картки.

У даркнет виклали базу користувачів Telegram

На одному з форумів у даркнеті була виявлена база, в якій містяться ніки, телефонні номери та унікальні номери користувачів Telegram. Архів важить близько гігабайта і містить записи, що мають відношення до кількох мільйонів людей.

Детальніше: Фрілансер UA.

 • 56
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  56
  Shares

За темою: