Смерть у день вакцинації, ЛГБТ-марш, покарання за примусове щеплення – 3 найбільш резонансні новини дня

ЛГБТ-марш у Києві: поліція та організатори не можуть порахувати учасників

Сьогодні, 19 вересня, в Києві у Марші рівності-2021 на захист прав ЛГБТ (лесбіянки, геї, бісексуали та трансгендери), який був організований громадською організацією KyivPride, взяли участь, за різними даними, від 2,5 тисяч осіб до 7 тис.

Одна з організаторів Маршу – директор ГО “КиївПрайд” Ленні Емсон – заявила про 7 тис. учасників.

Це вже 10-й ювілейний “Київпрайд”. Він пройшов успішно і спокійно. Ніяких провокацій, окрім тієї жінки, яка лягла на дорогу і намагалася перешкодити руху колони, не було. Поліція спрацювала прекрасно. Ми їй за те дуже дякуємо. За нашими підрахунками, прийшло близько 7 тисяч людей“, – сказала Емсон.

Також вона додала, що в марші взяли участь представники посольств Канади, Німеччини, США.

Серед вимог Маршу рівності – введення в дію законодавства щодо злочинів на ґрунті нетерпимості до ЛГБТ+ та інших груп. Основний запит цього року – реформи, зміни, безпека та свобода для українців та українок.

Водночас у парку Шевченка зібралися близько 200 противників проведення маршу.

За маршрутом ходи чергують правоохоронці, які перекрили частину вулиць Володимирської, Богдана Хмельницького, Лисенка та бульвару Шевченка.

Також у районі проведення ходи перебуває велика кількість поліцейських автівок та автозаків. Організатори акції також облаштували танцювальну платформу.

Мені здається, що люди ко кінця не розуміють, навіщо це все. Що люди вважають, що це – якась пропаганда або ще щось. Це не так. Всі люди повинні мати права, якщо вони – громадяни цієї країни”, – зазначила у коментарі травесті-діва Ірен.

До акції також долучились співробітники посольств Швеції, Канади та інших країн.

Вранці щепився, ввечері – температура і судоми. Під Києвом помер 19-річний хлопець

У Бучі після вакцинації помер 19-річний студент Українського гуманітарного інституту Володимир Сало. Попередня довідка про причину смерті вказує “Cерцево-легенева недостатність. Набряк легень. Гостра коронарна недостатність”. Остаточна причина буде відома лише через місяць після завершення медичних досліджень.

в понеділок, 13 вересня, о 14:30 хлопець вакцинувався від коронавірусу. До вечора почував себе добре, о 18:30 вечеряв у студентській їдальні, потім пішов у кафетерій, де грав у настільні ігри.

Пізніше піднялася температура, о 20:15 почалися судоми. О 20:35 зник пульс і дихання. Медичні працівники вишу робили йому штучне дихання до приїзду швидкої, яка прибула о 20:45. Швидка реанімувала хлопця годину, але, на жаль, безуспішно.

Викладачі і студенти згадують хлопця як веселу, позитивну людину. Навчався він на відмінно, був активним, балотувався в члени студентської ради, працював репетитором англійської мови онлайн, долучався до донорства та волонтерства.

У Зеленського просять ввести кримінальну відповідальність за примусову вакцинацію

На сайті президента зареєстрували петицію, у якій просять забезпечити громадянам право вирішувати на власний розсуд, потрібно їм вакцинуватись чи ні, та дати визначення поняттю “примусова вакцинація”, яке включатиме погрози звільнення таабо недопуску до роботи у разі відмови від щеплення.

Автор звернення Вадим Бондар вважає, що за примусову вакцинацію слід терміново ввести кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.

За його словами, причинами даної петиції є некомпетентність медичної системи України, а саме:

  • перед вакцинацією медичні працівники не проводять обстеження людини (не визначається наявність хронічних онко- захворювань; не передбачається реакція на вакцину; деякі види вакцин досі не зареєстровані і не прийняті ВООЗ);
  • медичні заклади шляхом підписання договору з людиною, яка вакцинується, повністю знімають з себе та своїх працівників відповідальність за наслідки вакцини;
  • усі державні установи позбавляють людини права вибору та змушують вакцинуватись, а у разі відмови погрожують звільненням або відстороненням від роботи;
  • якість вакцин, що ввозяться в Україну дуже сумнівна, з огляду на корупцію в Україні можна з 50% вірогідністю припустити що вакцини не є належної якості;
  • у жодній з вакцин досі немає точної інструкції щодо можливих побічних реакцій;
  • в Україні люди, які зазнали фатальних побічних ефектів після вакцинації, не освітлюються у пресі та замовчуються медичними закладами.

На думку автора звернення, слід зобов’язати уряд брати на себе відповідальність за кожну вакциновану особу і компенсувати матеріально та у вигляді медичної допомоги будь-які зміни фізичного стану та здоров’я що могли б бути, хоча б, теоретично спричинені вакциною на протязі 5 років з дати вакцинації.

Сообщение Смерть у день вакцинації, ЛГБТ-марш, покарання за примусове щеплення – 3 найбільш резонансні новини дня появились сначала на Великий Київ.

За темою: