Сім функцій «розумних годинників» для найвибагливіших

Смарт-годинники красуються на руках першокласників, гламурних дів і моложавих пенсіонерів. Виробники гаджетів змагаються в кількості функцій, дизайні та навороченності моделей. Тут легко порівняти вартість найпопулярніших моделей.

Сім функцій «розумних годинників» для найвибагливіших - image 8 on https://kyivtime.co.ua

Вибираючи годинник, ми часто не звертаємо уваги на весь функціонал гаджета. Подивимося фільтри інтернет-магазину «Секунда» і з’ясуємо – що заховано під стильним корпусом розумної іграшки.

Термометр


Це крихітний керамічний напівпровідник, який реагує на найменші коливання температурного режиму і надсилає дані на мікропроцесор. Щоб тепло руки не вносило похибки, потрібно зняти гаджет і залишити його в спокої хвилин на десять.

Компас


Не губімося у лісі або джунглях! Корисна функція є у всіх аналогових циферблатах. Магнітне поле землі створює напругу між двома нано-котушками, яка вловлюється резистором.

Сім функцій «розумних годинників» для найвибагливіших - image 0505-001 on https://kyivtime.co.ua

Барометр


Корисна функція для фермерів, туристів, дачників і рибалок. У деяких моделях крім оперативних показників представлені графіки динаміки атмосферного тиску. Це надійний спосіб передбачати погоду на кілька днів вперед.

Глибиномір


Любителі Червоного моря оцінять корисну функцію, яка допомагає контролювати глибину занурення. Для професійних дайверів краще вибирати моделі з Базелем, розраховані мінімум на 20 атмосфер.

Сім функцій «розумних годинників» для найвибагливіших - image GettyImages-597572085-584819855f9b5851e593fd0b-1 on https://kyivtime.co.ua

Альтиметр


Визначає висоту над рівнем моря. Необхідні лижникам і сноубордистам, альпіністам і висотникам. Просунуті моделі вибудовують графіки висоти або подають звуковий сигнал при досягненні заданої межі.

Сім функцій «розумних годинників» для найвибагливіших - image altimetr_protrek on https://kyivtime.co.ua

Пульсометр


Вкрай важлива функція для спортсменів і людей, що одужують після хвороби. Залежно від того, наскільки точні показання потрібні власнику, датчики ритму вбудовуються в годинник або передають дані з нагрудного чи навушного датчика. Показання синхронізуються з програмою в смартфоні і можуть бути передані тренеру або лікарю.

Контроль сну


Чуйний механізм відстежує серцевий ритм і оцінює стадії сну. Для того, щоб відчувати себе бадьорим, необхідно прокинутися в фазі повільного сну. Виставляємо оптимальний період пробудження і засинаємо з годинником на руці.

Сім функцій «розумних годинників» для найвибагливіших - image d9a5d2844b70db8c8d9ae4cb8abe2f7eb52a4787 on https://kyivtime.co.ua

Вартість смарт-годинників багато в чому залежить від набору функцій. Перед покупкою варто визначитися – які з них життєво необхідні, а без яких легко можна обійтися.

 • 48
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  48
  Shares

За темою: