Сільському голові у Києво-Святошинському райні оголосили підозру в хабарництві

25 травня 2018 року детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повідомили голові однієї з сільських рад Києво-Святошинського району Київської області про підозру у вчиненні злочину.

Сільському голові у Києво-Святошинському райні оголосили підозру в хабарництві - image 4q2a3777 on https://kyivtime.co.ua

Посадовцю інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (“Отримання неправомірної вигоди”). Цього ж дня про підозру у вчиненні злочину, кваліфікованого за ч.5 ст.27, ч.4 ст.368 КК України, повідомлено спільнику голови сільської ради.

Про це інформує Національне антикорупційне бюро України.

За даними слідства, згаданий посадовець за попередньою змовою зі спільником вимагав і одержав неправомірну вигоду в розмірі 90 тис. доларів США.

Неправомірна вигода отримана за затвердження детального плану території садибної житлової забудови орієнтовною площею 90 га у Київській області та вчинення дій задля отримання відповідного рішення сільської ради.

24 травня під час обшуку детективи НАБУ виявили й вилучили отримані гроші в сумі 90 тис. доларів США.

Підозрюваним оголошено про підозру й вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу.

За темою:

Leave a Comment