Шовковський розповів, що агресія Росії не завадить йому стежити за мундіалем

Колишній український воротар Олександр Шовковський заявив, що він неодмінно буде стежити за чемпіонатом світу з футболу в Росії.

Шовковський розповів, що агресія Росії не завадить йому стежити за мундіалем - image showkowsky on https://kyivtime.co.ua

Про це він сказав у інтерв’ю виданню xsport.ua.

Голкіпер “Динамо” і збірної України зазначив, що не поїхав би дивитися цей турнір наживо, але не відмовиться від того, щоб відстежувати події. Заради спостерігання за мундіалем Шовковський готовий ігнорувати політичну складову, яка полягає у проведенні світового чемпіонату країною-агресором.

“Зрозуміло, що стежити за чемпіонатом світу я буду в будь-якому випадку, навіть якщо у нас не будуть показувати. Наживо я не поїхав би дивитися, але стежити буду, бо це світовий форум, це нові тенденції, нові віяння, тактичні погляди, ідеї тренерів, реалізація цих поглядів з боку гравців. І не стежити було б злочином щодо футболу. Я прибираю тут політичний аспект, який буде присутній”, – заявив екс-воротар.

Як повідомлялося раніше, німецькі політики вимагають у свого уряду і європейських структур бойкотувати Чемпіонат світу з футболу в Росії через агресивну поведінку країни-господаря.

За темою:

Leave a Comment