Шок для киян: «Київпастранс» визнано найкращим підприємством року

Київська міська державна адміністрація повідомляє, що комунальне підприємстві «Київпастранс» отримало звання «Найкраще підприємство країни».

Як сказано в повідомленні, це звання надав підприємству Національний рейтинг якості товарів і послуг «Зірка якості» «за незмінно високу якість і досягнення переваги в бізнесі серед підприємств, які працюють в Україні». Нагорода, зі слів організаторів, вручається компаніям-лідерам за значний внесок у розвиток економіки України.

«Щоденно весь колектив КП «Київпастранс» не лише сумлінно виконує свою роботу, але й намагається постійно покращувати транспортну систему міста. Пишаюся нашими співробітниками, адже саме
завдяки їхній праці «Київпастранс» визнано одним із найкращих підприємств країни. Упевнений, що це не остання наша нагорода!», – зазначив гендиректор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

З огляду на таке рішення, очевидно, що ні організатори рейтингу «Зірка якості», ні сам гендиректор підприємства громадським транспортом не користуються. Брудні вагони, водії, які курять за кермом, кондуктори-грубіяни й постійні аварії – це лише невеличка частина «незмінно високої якості».

Що думають кияни про високу нагороду підприємству?

Чим “ми” відрізняємося від “них”. Зокрема

За темою:

Leave a Comment