Сербський генерал приїхав у «республіку» Донбасу

Сербський генерал-майор Божидар Делич, депутат парламенту Сербії і заступник голови Сербської радикальної партії приїхав з візитом у Донецьк.

Сербський генерал приїхав у «республіку» Донбасу - image sf8k9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTWpjN01EQV8vYzQyOThhODRjMjg1NDhlNmUwNzlhY2Q3NDAzMjBiYzEuanBnkZMCzQLkAIGhMAE on https://kyivtime.co.ua

Про це повідомляє “Србија данас”.

“У Заходу було таке ж ставлення і до нашої країни і ми стежимо за подіями на Донбасі з самого початку і абсолютно підтримуємо Донбас. Ми підтримуємо вашу Республіку і наш приїзд символічний – висловити підтримку вашого народу в його боротьбі за свою свободу. Тут є і наш друг Деян Берич, який найкращим можливим чином представляє тут наш сербський народ”, – заявив генерал в інтерв’ю місцевим “ЗМІ”.

Прочитайте також: ЗСУ на Донбасі знищили мінометну батарею противника (ВІДЕО)

Божидар Делич – учасник агресії у Хорватії, воював під Дубровником, у 1999 року командував 549-ю механізованою бригадою у Косові, одним з останніх сербських військових покинув край, у 2000 році був начальником штабу Белградського корпусу Армії Югославії, причому відмовився застосувати силу щодо демонстрантів, які виступали проти режиму Мілошевича.

Слід сказати, що згаданий Деян Берич – воєнний злочинець, причетний до вбивств українських військових і цивільних громадян, учасник незаконних збройних формувань. Окрім того, він переховується від численних кредиторів, яким удома в Сербії заборгував кілька десятків тисяч євро.

За темою:

Leave a Comment