Саакашвілі різко висловився про стан країни

Третій президент Грузії і засновник партій “Єдиний національний рух” і “Рух нових сил” Михеїл Саакашвілі записав відеозвернення.

Саакашвілі звернувся до громадян Грузії з Польщі з нагоди Дня Незалежності країни. На думку екс-президента, свободі, яка є найбільшою цінністю грузинського народу, загрожує небезпека.

“Ми народилися грузинами, щоб бути вільними. Наш успіх і наша гідність завжди полягали в нашій свободі. Свобода – величезна цінність, але дуже крихка. Зараз наша свобода знову в небезпеці”, – сказав Саакашвілі.

Щоб пояснити свою позицію, екс-президент порівняв Грузію з велосипедом.

“Грузія нагадує мені велосипед, педалі якого крутилися, і він швидко їхав вперед. Педалі більше не крутяться. Деякий час ми швидко їхали вперед, але велосипед почав зупинятися, сповільнюватися, а зараз може впасти і покотитися вниз”, – додав він.

Апелюючи до екс-прем’єра мільярдера Бідзіни Іванішвілі, Саакашвілі закликав населення Грузії “звільнитися від чудовиська”, яке заважає Грузії рухатися вперед.

“Щоб не скотитися, ми маємо стати разом. Ми повинні звільнитися від чудовиська, яке засіло в Грузії. Усе це ми можемо зробити тільки разом, ми маємо стати разом, забувши старі образи”, – заявив він.

Саакашвілі додав, що протягом п’яти років його президентства “Грузія залишалася реформатором номером один у всьому світі”: “Весь світ мріяв бути схожим прикладом успіху, починаючи від України, Молдови, Білорусі, закінчуючи Середньою Азією, Росією і Східною Європою”.

У кінці свого звернення політик повідомив, що разом з грузинським народом сподівається “повернути Грузії її пишність”.

“Я не хочу, щоб моя країна в’яла. У мене розривається серце, коли я бачу її принижене становище, коли я бачу, як сміються над нашим народом. Ми знову станемо найуспішнішою країною світу. Ми підемо вперед ще швидше, ще більш обдумано і ефективно. Ми подолаємо всі труднощі і проблеми. Ми покінчимо з безнадією, і повернемо Грузії її пишність. Все це ми зробимо разом. Я дуже сподіваюся на вас”, – підсумував він.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

За темою:

Leave a Comment