«Ручні вовки» Путіна відкрили свій табір у Словаччині. Військовий табір

У Словаччині відкрився табір російської байкерської групи “Нічні вовки”, наближеної до Путіна.

«Ручні вовки» Путіна відкрили свій табір у Словаччині. Військовий табір - image 1 on https://kyivtime.co.ua

Як інформує RMF FM, табір відкрився неподалік від Братиславі, від нього менше години автомобілем до чеського й австрійського кордонів. Розташований табір на місці колишньої військової бази. Вона огороджена парканом з колючим дротом, споруди в таборі свіжо пофарбовані в маскувальне забарвлення.

Словацькі журналісти зняли табір за допомогою дрона й виявили на його території кілька танків і броньованих машин. Поліція переконує, що техніка не бойова, хоч і належить Міністерству оборони Словаччини. Також поліція заперечує свідчення місцевих жителів про регулярну стрілянину в табору.

Як з’ясували журналісти, бронетехніка – майно Військово-історичного музею Міністерства оборони Словаччини, директор якого Йозеф Гамбалек – президент словацької філії “Нічних вовків”. Про перевезення техніки на базу байкерів не знав ніхто з офіційних осіб.

МЗС Словаччини висловило стурбованість планами “Нічних вовків” отаборитися в країні. За словами речника МЗС Петера Суска, відомство вважає погляди деяких членів цього клубу шкідливими.

натомість міністр внутрішніх справ Роберт Каліняк не бачить нічого загрозливого в діяльності “Нічних вовків”.

“Я не знаю, чим «Нічні вовки» загрожують безпеці Словаччини. Безпеці України – можливо. Але ми не Україна”, – заявив політик.

А ось у сусідній Чехії “путінських байкерів” зустрічають протестами:

За темою: