Розрив шаблону: незвичайні букети для вчителів

Одразу забуваймо про заборону дарувати квіти як хабар. Квіти у всьому світи – ознака пошани та ввічливого поздоровлення поважної та талановитої людини.

Розрив шаблону: незвичайні букети для вчителів - image og_og_154441830026251631 on https://kyivtime.co.ua

Вчителі у школах, викладачі вузів, тренери та медіатори семінарів та бізнес-шкіл, викладачі іноземних мов, інтернет-серфінгу або гри на саксофоні, репетитори та навіть фітнес-гуру: нас навчають постійно, і ми повинні бути вдячними.

Як не створити незручної ситуації

Розрив шаблону: незвичайні букети для вчителів - image 1533900983_29878577 on https://kyivtime.co.ua

Більшість вчителів соромиться дорогих подарунків. Букет вчителю повинен відповідати приводу – перше вересня, день вчителя, ювілей. Не прийнято доповнювати букети вчителям алкогольними напоями або корзинами із делікатесами.

Не варто створювати саморобні букети з фруктів, іграшок або цукерок – це прийнятно для рідних та друзів. Викладач – це офіційна особа, від котрої залежить ваша освіта або майбутнє вашої дитини. Достатньо квітів.

Як здивувати

Розрив шаблону: незвичайні букети для вчителів - image buket-s-gipsofiloj-1-630x767 on https://kyivtime.co.ua

Вчителі звиклі до звичайних букетів сезонних квітів. Більшість жінок-вчителів ненавидять айстри та гладіолуси, якими завалюють їх учні першого вересня. Те, що дійсно здивує та запам’ятається як приємна несподіванка – нестандартне оформлення букетів або багатокомпонентна флористична композиція. Такі витвори майстрів-флористів мають помірну ціну, довго зберігаються, надзвичайно виглядають та створюють wow–ефект.

Квіти у коробках для капелюшків

Розрив шаблону: незвичайні букети для вчителів - image korobochka-s-cvetami-i-makarunamimacarons on https://kyivtime.co.ua

Так, це не нова форма. Але шкільна вчителька мріє про букет, який вона бачила лише у модних журналах та світських новинах. Порадуйте жінку та замовте невеличку коробку із квітами, макарунами або домашнім печивом.

Квіти у прозорих коробках

Розрив шаблону: незвичайні букети для вчителів - image Bezymyannyj-630x767 on https://kyivtime.co.ua

Красиво, строго, буде радувати викладача декілька тижнів. Прозора коробка із ніжними квітами підходить для подарунка викладачеві будь-якої статі. Підбір композиції букету зазвичай поєднує звичні квіти та екзотичні рослини, листа, траву та сухоцвіти.

Флораріум

Розрив шаблону: незвичайні букети для вчителів - image DSC_0148 on https://kyivtime.co.ua

Незвичайний подарунок для креативної та сучасної людини. Флористи створюють в акваріумі справжній садочок із камінців та сукулентів. Неймовірна декоративність та мінімум догляду.

Квіти в еко-обгортці

Розрив шаблону: незвичайні букети для вчителів - image buket-sirenevoe-nastroenie-630x767 on https://kyivtime.co.ua

Відмовтесь від букетів в целофані. Трендовий напрямок світової флористики – максимум натуральності та еко-френдлі. Здивуйте викладача: замовте букети із еустомою, ягодами вібурнуму, віточками салалу або кампанули, евкаліпту або лімоніуму. Якщо важко запам’ятати – запишіть склад букету або попросить флориста зробити роздруківку складу. Повірте – ваш викладач оцінить вашу увагу та ретельну підготовку до поздоровлення. Це великий бонус у ваших майбутніх взаєминах з учителем.

 • 43
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  43
  Shares

За темою: