Російський боксер-політик Валуєв повідомив те, що всі й так знали: у нього пухлина в голові

Валуєв повідомив, що медики поставили йому діагноз акромегалія – ​​так називається захворювання, пов’язане з порушенням функціонування передньої частини гіпофіза.

Російський боксер-політик Валуєв повідомив те, що всі й так знали: у нього пухлина в голові - image shrek on https://kyivtime.co.ua

Колишній спортсмен, нинішній державний діяч Ніколай Валуєв розповів, що причиною завершення його боксерської кар’єри стала пухлина мозку.

Він сказав, що медики виявили в нього акромегалію – це захворювання, пов’язане з порушенням функціонування передньої частини гіпофіза.

Валуєв наголосив, що саме тому він “такий великий-високий”.

“Це вид доброякісної пухлини в мозку, її треба вчасно видаляти. Інакше це може призвести до вкрай негативних наслідків, аж до летального. Ось на тлі цього довелося закінчити. Хоча якби було інакше, я ще подумав би”, – сказав російський депутат в ефірі телеканалу “Матч ТВ”.

Валуєв раніше виступав у важкій ваговій категорії і двічі був чемпіоном світу за версією WBA. Одначе 2010 року він завершив свою спортивну кар’єру, після чого став політичним діячем. З 2011 року він – депутат Держдуми РФ від “партії Путіна”.

За темою:

Leave a Comment