Російське агентство пропонує ресторанам створити фальшиві відгуки перед ЧС-2018

Російське маркетингове агентство запропонувало ресторанам в тих містах, де проводитимуться матчі футбольного чемпіонату світу, підвищити рейтинги на сайті TripAdvisor за допомогою підроблених відгуків.

Російське агентство пропонує ресторанам створити фальшиві відгуки перед ЧС-2018 - image tripadvisor on https://kyivtime.co.ua

Маркетингове агентство Bacon Agency повідомило, що може обійти захисні алгоритми TripAdvisor з виявлення підроблених постів, і публікувати відгуки іноземними мовами перед напливом футбольних фанатів з інших країн.

“Що робити, якщо ні серби, ні швейцарці в вашому закладі не були і відгуків не писали?”, – таке запитання включило агентство в свою презентацію, яку отримав один з ресторанів Єкатеринбурга.

І відразу ж запропонувало вихід із ситуації: “Написати їх самостійно!”

За 35 000 рублів ($570) агентство обіцяє підштовхнути в топ-10 рейтингу TripAdvisor.

“Ми пропонуємо допомогти туристам вас знайти і переконати їх залишити гроші саме у вас”, – написано в презентації.

“Ми протидіємо будь-яким спробам сфальсифікувати рейтинг, – йдеться в коментарі TripAdvisor. – Наша команда надзвичайно ефективна в справі виявлення тих, хто намагається подавати фальшиві відгуки за гроші, і діє на випередження”.

Практика використання підроблених відгуків досить поширена, проте це рідкість, що компанія, яка ними займається, в цьому зізнається або пов’язує свою діяльність зі спортивною подією.

Чемпіонат світу створює вигідні можливості для підприємців в 11 російських містах, де відбудуться матчі. Суб’єкти підприємницької діяльності можуть розраховувати на гарний прибуток з приїздом заможних уболівальників-іноземців, особливо коли російська економіка показує не найвищі темпи зростання і перебуває під тиском західних санкцій.

За темою:

Leave a Comment