Російська мова стала транслятором ненависті, – журналіст

Російська мова стала транслятором ненависті, переносником фобій, пропагандистських штампів та іншої аморальної зарази по всьому світу. Носієм зла і потворності, ксенофобії, імперства, шовінізму, практично будь-якої суспільної гидоти, хоч яку назви.

Таку думку висловив російський журналіст, заступник директора кримськотатарського телеканалу ATR Айдер Муждабаєв.

Він пише, що більшість російськомовних громадян підтримує ультраправі ідеології, а також РФ і Путіна як свої ідеали.

“Згідно з дослідженнями, близько половини російськомовних громадян Німеччини будуть голосувати на виборах за місцеву партію расистів і ксенофобів, по суті – неонацистів. Це набагато більше, ніж серед громадян ФРН, які говорять німецькою і будь-якою іншою мовою. Близько 80% російськомовних громадян Естонії, згідно з місцевими, не підтасованими ніяким ВЦВГД опитуваннями, вважають Путіна/РФ ідеалом політика/держави. Усі ці люди живуть у ЄС. Але схожа ситуація і в інших країнах зі значними російськомовними громадами.

Вони розмовляють російською і при цьому ненавидять усіх навколо – «чорних», «негрів», «вузькооких», «хохлів», євреїв, арабів, кримських татар, балтів, «підарів» etc. Вони в набагато більшому процентному співвідношенні, ніж інші співгромадяни, підтримують ультраправих, фашистів, націонал-популістів. Вони так ментально влаштовані, так думають, так виховані, так – своїм прикладом, переглядом телевізора, ксенофобськими жартами про неросіян – виховують дітей”, – пише Муждабаєв.

З мови великої культури, якою вона нібито була, російська перетворилася на мову всього найгіршого, що є у світі.

“Розкажіть мені ще про російську мову – мову великої культури. Звичайно, культури ніхто не скасовуваі. Але зараз у російській мові превалює не вона. Російськомовних ментальних девіантів по всьому світу об’єднує тільки мова – не національність, не майновий ценз, не громадянство. Російська мова стала транслятором ненависті, переносником фобій, пропагандистських штампів та іншої аморальної зарази по всьому світу. Носієм зла і потворності, ксенофобії, імперства, шовінізму, практично будь-якої суспільної гидоти, хоч яку назви”, – вважає журналіст.

Для світу критично необхідно, щоб російської мови ставало дедалі менше.

“Російською мовою іде транскордонне зомбування брехнею. І саме російською мовою воно найефективніше досягає мети. Можна скільки завгодно рефлексувати і патетично вигукувати про Пушкіна, Чехова etc, – так, я сам, на жаль, говорю і пишу в основному російською. Але я розумію: що менше нею говоритимуть в усіх країнах світу, що менше її знатимуть діти, то буде краще. Принаймні в розрахунку на найближчі десятиліття – це так. На жаль, на мій превеликий особистий жаль, те, що я зараз кажу – не вигадка, не пересмикування, не «русофобія», а незаперечний, підтверджений життям і статистикою факт. Який визнає кожен, хто не боїться дивитися правді в очі”, – підсумовує Айдер Муждабаєв.

Зазначимо, що кілька днів тому депутат Київської міської ради Юрій Сиротюк заявив, що російські культурні центри в Україні причетні до організації терористичних актів.

За темою:

Leave a Comment