Рабінович: звалений радикалами пам’ятник Жукову в Харкові ми відновимо за свій рахунок

Керівники політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» просять владу Харкова дозволити їм відновити пам’ятник маршалу Жукову, який знесли так звані активісти під час своєї акції в неділю, 2 червня.

Рабінович: звалений радикалами пам'ятник Жукову в Харкові ми відновимо за свій рахунок - image h2 on https://kyivtime.co.ua

З відповідним зверненням до керівництва Харкова виступив народний депутат України, голова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в прямому ефірі телеканалу «112 Україна».

«Пам’ятник маршалу Жукову ми відновимо. Я особисто звертаюся до харківської влади з проханням дозволити нам за власні кошти відновити пам’ятник великому маршалові Великої Вітчизняної війни, маршалу Перемоги, маршалу, під керівництвом якого розбили фашизм, який сьогодні піднімає голову в нашій країні», – заявив парламентарій.

Народний депутат впевнений, що більшість українців радикальні дії щодо героїв ВВВ розцінюють однаково негативно.

«Я і ще 95% населення нашої країни будь-які радикальні дії щодо радянських героїв оцінюємо однаково. Ми бачимо кошмар, ми спостерігаємо, як на наші вулиці повертається страх і хаос. При цьому центральна влада знову мовчить. Сьогоднішні події в Харкові ніхто не коментує, ніякої оцінки акту вандалізму ніхто не дає – ні Нацполіція, ні МВС, ні СБУ. Найголовніше – ніякої оцінки немає і від людини, яку країна обрала президентом, так само як і від його команди. Чому? Бо сьогодні вихідний?» – обурився Вадим Рабінович.

Політик підкреслив, недільні події в Харкові викликають шок у більшої частини населення країни.

«Тепер мені зрозумілий сценарій того, в який час нас намагаються повернути. А намагаються нас “відкинути” на чотири роки назад, коли по вулицях знову буде марширувати братва і зносити всі пам’ятники», – вважає народний депутат.

На закінчення він закликав усіх українців об’єднатися з метою не допустити фашистського реваншу в Україні.

«Щоб не допустити цього, всім нам треба зрозуміти одну важливу річ: будь-яке роздроблення жителів південного сходу, так і всієї України, під чергового олігарха “васю”, ” петю” або “колю” призведе до одного – в наших містах будуть правити банди. Тому всім нам необхідно об’єднуватися, а не бігати кожному за своїми закликом, як це вже почало відбуватися. Кожен з нас повинен зробити головний вибір – це реальний мир!» – резюмував Вадим Рабінович.

 • 12
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  12
  Shares

За темою: