Рабінович: Я відмовився від участі в президентських перегонах заради порятунку країни (відео)

Народний депутат України, голова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна» пояснив, чому зняв свою кандидатуру з виборів.

Рабінович: Я відмовився від участі в президентських перегонах заради порятунку країни (відео) - image 36d517451654d221845193e61dc52914 on https://kyivtime.co.ua

За словами парламентарія, таке рішення покликано об’єднати опозицію і врятувати країну.

«Вважаю, що одним з найсильніших вчинків у моєму житті було те, що я не став балотуватися в президенти. У мене був великий і живий політичний рейтинг. Як мені сказали політтехнологи, з таким рейтингом ніхто і ніколи з виборів не знімається. Вони мені навіть намалювали програму перемоги. Але я вже говорив і говорю – дуже багато у нас гетьманів, неможливо це. Для того щоб змести цю владу, нам потрібне єднання. Нам потрібно забути, хто хороший, а хто поганий», – закликав політик.

Вадим Рабінович пояснив, що зараз в передвиборній гонці беруть участь кілька десятків кандидатів. При цьому у більшості з них рейтинг нижче 1%, і вони точно не зможуть зайняти лідируючі позиції.

«Я можу тисячі претензій пред’явити тим, хто зі мною в одному човні, а вони – мені. Але я знаю одне – треба переступати через себе, як би це не було важко. Інакше ми будемо кожен окремо, кожен сам за себе, а нинішня влада буде і далі правити Україною, знищуючи її. А це злочин по відношенню до тих, хто нас обирає», – підкреслив парламентарій.

Саме об’єднання сил може стати рушієм опозиції, вважає політик. Це яскраво демонструють рейтинги політичних сил, в яких «Опозиційна платформа – За життя» займає лідируючі позиції. Вплинуло на це багато в чому саме рішення глави «Опозиційної платформи – За життя» про відмову від президентських перегонів.

«Це оцінили виборці, і сьогодні рейтинг партії йде вгору. І це правильно, тому що завжди треба ставити Україну перед собою на ділі, а не тільки на словах», – резюмував Вадим Рабінович.

 • 48
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  48
  Shares

Телеграм-канал Мова й історія

За темою: