Рабінович: Перейменування Дніпропетровської області в Січеславську – це все, на що здатна влада (відео)

Перейменування Дніпропетровської області в Січеславську – це діагноз нинішньої влади, яка не здатна на реальні дії щодо поліпшення життя українців.

Рабінович: Перейменування Дніпропетровської області в Січеславську - це все, на що здатна влада (відео) - image rabirabi on https://kyivtime.co.ua

Про це в першій програмі нового циклу «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна» розповів народний депутат України, голова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович.

«Вони перейменували Дніпропетровську область в Січеславську. Це все, що наша влада може зробити в країні. І навіть мер міста Дніпра пише, що ви божевільні, що ви нічого не робите, щоб люди залишалися в країні, любили і вірили в неї», – заявив парламентарій.

За його словами, замість системного розвитку всіх сфер економіки влада може пред’явити українцям тільки успіхи в перейменуванні вулиць і міст.

«Ви напевно знаєте й інші геройства з перейменування – Горішні Плавні, Кропивницький, Чорноморськ. Незважаючи на те, що Крим наша влада віддала, вона і там перейменувала Красноперекопськ в Яни Капу, Кіровське – в Іслям Терек. Так що тепер Крим від карти Туреччини не дуже відрізняється», – зауважив народний депутат.

Голова партії «Опозиційна платформа – За життя» впевнений, що українці дадуть оцінку масовому перейменуванню об’єктів в країні на виборах.

«Перейменування області в Січеславську – це символ бездарності влади. Це її діагноз. І спроба відвернути увагу від кризи в економіці, від зубожіння людей. Я абсолютно впевнений: на цих виборах українці покажуть владі, як до неї ставляться. Дорогі українці, не вірте цим соціологам. Коли будете йти на вибори, просто відкрийте холодильник. І відразу побачите, краще ви стали жити чи ні», – підсумував Вадим Рабінович.

 • 29
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  29
  Shares

ПРИЄДНУЙТЕСЯ!
Наш Ютьюб: youtube.com
Наш Фейсбук: facebook.com/kyivtime.in.ua
Наш Телеграм: t.me/kyivtime_co_ua
Наш Твіттер: twitter.com/kyivtime

За темою: