Рабінович: Опозиція одноголосно висувала мене на посаду президента – я не пішов заради об’єднання України

За словами політика, відмовлятися від президентських амбіцій було нелегко через те, що він був упевнений у своїй перемозі.

Рабінович: Опозиція одноголосно висувала мене на посаду президента - я не пішов заради об'єднання України - image ra-k on https://kyivtime.co.ua

Народного депутата, лідера «Опозиційної платформи – За життя» Вадима Рабіновича як єдиного кандидата в президенти від опозиції підтримали всі учасники переговорів про об’єднання. Одначе він відмовився балотуватися з релігійних причин і заради об’єднання країни.

Про це політик розповів в прямому ефірі програми «Велике інтерв’ю з великим політиком» на телеканалі «112 Україна».

«У мене були дуже близькі відносини з митрополитом УПЦ МП Володимиром, який вже пішов з цього світу, ми з ним часто розмовляли. Це була людина дуже високої духовності. Також я підтримую хороші стосунки і з Київським патріархатом, і з Філаретом – я нагороджений вищими нагородами обох церков. Підтримую хороші відносини і з представниками інших християнських церков. Але все це не дозволяє мені ставати арбітром в цих питаннях», – підкреслив парламентарій.

Він розповів, що якби не відмовився висуватися в президенти, то об’єднання «За життя» отримало б підтримку всіх груп «Опозиційного блоку».

«Відкрию вам секрет. Ще на етапі переговорів про об’єднання з «Опоблоком» група Колесникова, яка в підсумку відкололася, заявила: «Якщо висуваємо єдиним кандидатом Рабіновича, то ми залишимося». Вони були проти Бойка. Моя ж кандидатура об’єднувала всі групи. У підсумку саме мене і висунули єдиним кандидатом. Але потім я дуже довго думав. Президент в Україні завжди був глибоко залучений у всі релігійні питання. Релігія у нас відділена від держави тільки на папері. Тому я зрозумів, що не маю права цього робити. У підсумку я відмовився йти в президенти заради об’єднання країни», – зазначив народний депутат.

За його словами, відмовлятися від президентських амбіцій було нелегко в першу чергу через те, що політик був упевнений у своїй перемозі.

«Представники обох церков сказали, що з мого боку це було високоморальне рішення. Так кажуть і все мислячі люди, з якими я розмовляв. Я думаю, що всі розуміють, що по-людськи я вчинив правильно. Хоча у мене була готова передвиборна кампанія і я був абсолютно впевнений в перемозі», – констатував Вадим Рабінович.

 • 9
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  9
  Shares

ПРИЄДНУЙТЕСЯ!
Наш Ютьюб: youtube.com
Наш Фейсбук: facebook.com/kyivtime.in.ua
Наш Телеграм: t.me/kyivtime_co_ua
Наш Твіттер: twitter.com/kyivtime

За темою: