Рабінович: Мета влади – зробити з України аграрний придаток в інтересах Європи і США

Нинішня влада робить з України аграрний придаток, який буде обслуговувати Європу і США.

Рабінович: Мета влади - зробити з України аграрний придаток в інтересах Європи і США - image 4 on https://kyivtime.co.ua

Про це заявив народний депутат, голова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «П’ять питань Вадиму Рабиновичу За життя» на телеканалі NewsOne.

«Влада своєю провальною зовнішньою політикою домоглася того, що зараз навколо нас одні вороги. Ми пересварилися з Росією, Угорщиною, Румунією, Польщею, зараз – з Білоруссю і для чогось з Вірменією. Ліземо до Венесуели. А друзів ми придбали останнім часом? Я жодної такої країни не знаю», – зазначив парламентарій.

Він навів ще один приклад недалекоглядності зовнішньої політики нинішньої української влади.

«Наші політики взагалі не відрізняються зовнішньополітичної далекоглядністю. Пам’ятаєте, як перед виборами в США всі вони навперебій лаяли Дональда Трампа, так як були впевнені в перемозі Хілларі Клінтон? А я ж їх попереджав, говорив: «Чекайте, не поспішайте, раптом виграє Трамп – що ви тоді робити будете?» У підсумку я виявився правим, а вони досі не знають, як ще підлизатися до Трампа, щоб загладити свій промах», – заявив народний депутат.

На думку глави партії «Опозиційна платформа – За життя», нам треба не «йти в Європу», а будувати її в Україні.

«Влада каже, що ми йдемо від «русского мира» в Європу. Але проблема в тому, що в Європу нас не беруть. Так де ми зараз і куди ми йдемо? Я вам поясню: вони роблять з України аграрний придаток з десятьма мільйонами рабів, який буде обслуговувати Європу і США. Я, звичайно, дуже проєвропейська людина, але я впевнений, що Європа в першу чергу повинна бути в нашому домі. Ми повинні будувати Європу у себе, а не прагнути в ЄС ціною благополуччя наших людей», – підсумував Вадим Рабінович.

 • 27
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  27
  Shares

ПРИЄДНУЙТЕСЯ!
Наш Ютьюб: youtube.com
Наш Фейсбук: facebook.com/kyivtime.in.ua
Наш Телеграм: t.me/kyivtime_co_ua
Наш Твіттер: twitter.com/kyivtime

За темою: