Президент своєчасно і жорстко відреагував на скандал з розкраданнями в оборонному комплексі, – Макаровський

Петро Порошенко своєчасно і жорстко відреагував на скандал, пов’язаний з корупційними схемами в оборонному комплексі, і вже вжив необхідних заходів, які повинен був прийняти Президент.

Президент своєчасно і жорстко відреагував на скандал з розкраданнями в оборонному комплексі, - Макаровський - image gjhj on https://kyivtime.co.ua

Таку думку на своїй сторінці в Facebook озвучив блогер і політконсультант Володимир Макаровський.

“Хто б що не говорив, а Президент з ходу жорстко відреагував на скандал з приводу розкрадань в оборонному комплексі. Порошенко наполіг на негайному звільненні першого заступника секретаря Ради нацбезпеки і оборони Гладковського, який потрапив під підозру журналістів. Також глава держави безкомпромісно зажадав від правоохоронців оперативно провести розслідування цієї справи”, – написав блогер.

Він підкреслив, що Порошенко не став відмовчуватися, а взяв розслідування на контроль, щоб забезпечити його прозорість і об’єктивність.

“Порошенко вчинив саме так, як і повинен був Президент: не став нікого покривати, ховатися, відмовчуватися, але встав над процесом, тим самим забезпечивши його прозорість. Можна тепер бути впевненими, що всі матеріали потраплять в НАБУ (яке повинно займатися такими справами), що розслідування буде максимально об’єктивним і що в підсумку всі винні будуть покарані. Тому, вибачте, я не розумію галасу, який здійнявся навколо цієї теми”, – зазначив політолог.

Він також нагадав, що Україна – це правова держава, а тому Президент не може особисто посадити когось до в’язниці без суду і слідства.

“Президент зробив те, що повинен був зробити, відреагував саме так, як повинен був відреагувати. У нас правова держава, і не може він особисто засадити людину в тюрму з конфіскацією майна. І навіть судам такого наказу віддати не може. А ось проконтролювати розслідування – може. і Порошенко тут показав себе в кращому світлі, продемонструвавши, що питання у нього на контролі, і що спускати на гальмах ніхто нічого не збирається”, – підсумував Володимир Макаровський.

 • 67
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  67
  Shares

За темою: