Польський Сейм готує ухвалу проти російської фальсифікації історії

На наступному засіданні польський парламент розгляне проєкт постанови щодо російського викривлення історичних подій.

Польський Сейм готує ухвалу проти російської фальсифікації історії - image Sejm-of-the-Republic-of-Poland on https://kyivtime.co.ua

Про це повідомила віце-маршалок Сейму Малгожата Кідава-Блоньська.

“Боротьба з брехнею на тему Польщі та історії має бути постійна і наполеглива, щоб принесла успіх. На наступному засіданні Сейму я представлю проект ухвали щодо російської пропаганди проти Польщі. Мусимо виробити єдину позицію на захист доброго імені нашої країни!”, – написала Кідава-Блоньська.

 

Голова фракції партії “Право і справедливість” Ришард Терлецький повідомив, що комітет польського парламенту у закордонних справах працює над документом. За його словами, взяти участь в роботі можуть всі депутати.

У кінці грудня МЗС Польщі викликало посла Росії через висловлювання президента РФ Владіміра Путіна. Зокрема Путін 19 грудня на прес-конференції заявив, що радянські війська з’явилися в Польщі після того, як уряд країни “втратив контроль за своїми Збройними силами й тим, що відбувається на території”. А 24 грудня Путін назвав “сволотою і антисемітською свинею” колишнього посла Польщі в Німеччині.

Фото: Сторінка Sejm of the Republic of Poland

За темою: