Після «потиличника» від Кличка комунальники за ніч ідеально прибрали Київ від снігу, – блогер

Отримавши прочухана від Кличка, комунальні служби за одну ніч ідеально прибрали Київ від снігу.

Після «потиличника» від Кличка комунальники за ніч ідеально прибрали Київ від снігу, - блогер - image snig-min on https://kyivtime.co.ua

Про це заявила блогер і політичний експерт Світлана Кушнір на своїй сторінці в соціальній мережі.

«Про снігопади, мера і мотивацію. Вранці вчора я якось рано стартонула – о 7:20, сипало, але не критично. А ось вечір… Ех, як би його м’якше… Поїздка була ще та, плюс затори. Київ накрило сніговою ковдрою. Моя дочка сказала, що йти можна тільки з заплющеними очима – сипало безбожно, хльосткими поривами», – написала Світлана.

За її словами, снігоприбиральна техніка в місті працювала. Як доказ блогер привела вечірні фото моста Патона з технікою.

«Як фізично розчистити дорогу, де тягучка? Ці хлопці на грейдерах, в помаранчевих і жовтих жилетках – не Кінг-Конги ж, розкидати машини не можуть. І ось знайомий каже, що бачив, як повний комплект снігоприбиральної техніки стояв у заторі десь на Шулявці. Дивилася на всю цю снігову красу – буксують, дрифтують… Водій крекче поряд: ніколи такого не було, ніколи такого не було…», – поділилася блогер.

Вона також зазначила, що вночі ситуація з прибиранням міста разюче змінилася.

«А потім поверталася з Лівого берега, по проспекту, той самий міст Патона. На годиннику 02:00, дороги – ніби тут і снігу не було. До асфальту зчистили, посипали сумішшю. От не знаю, як нашого двірника звуть, того, що з Печерського ЖЕУ, але спасибі йому – відкидав весь сніг, тротуари чисті, по Бойчука проїхався маленький трактор, теж пішохідну частину підмів», -розповіла Світлана Кушнір.

За її словами, Кличко особисто виписав прочухана комунальникам, і тому сніг стали прибирати краще.

«Тут мені кажуть, що пізно увечері, коли ми всі мордувалися з цим снігом, мер столиці жорстко поговорив з комунальниками. А я думаю, звідки такий чарівний пендель прилетів, що через 3-4 години я їхала по чистій дорозі. Ось воно як у нас працює. Бо комунальні служби раптом за ніч так розходилися працювати, що дійсно змогли практично ідеально прибрати Київ від снігу», -наголосила авторка.

Вона також подякувала комунальним службам, яким довелося працювати в непростих умовах.

«М – це не тільки #мерКличко, це ще й М – мотивація. І, звичайно, спасибі комунальним службам. Все-таки снігопад справді був дуже потужний. І тільки злагодженою роботою і великими зусиллями досягли результатів. Ну і відео вам, від ще одного френда, який бачив, як ці загони чистили дороги. Ну краса ж!», – підсумувала Світлана Кушнір.

 • 8
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  8
  Shares

За темою: