“Перший марш рівності з політичними вимогами”. У столиці почався КиївПрайд

«Так склалося історично, що у нашій країні зміни можливі тільки завдяки об’єднанню та спільній боротьбі. Тому цього року ми виходимо пліч-о-пліч, щоб не просто заявити про себе, але і почати діалог із владою, яку обрав наш народ», – повідомила пресслужба КиївПрайду.

Згідно з повідомленням, тема цьогорічного Маршу рівності – «Країна для всіх. Закони для життя. Держава для безпеки».

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова закликала київську владу і правоохоронні органи забезпечити контроль за дотриманням громадського порядку і гарантувати безпеку учасників Маршу рівності 19 вересня в Києві. Вона також закликала усіх громадян «бути толерантними один до одного та утримуватися від проявів дискримінації».

«Сьогодні у Києві відбудеться Марш рівності – мирна хода на підтримку прав ЛГБТ+. Конституція України проголосила усіх людей рівними у своїх правах від народження, незалежно від будь-яких ознак, включаючи сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність… Шануймо право кожної людини бути собою! Ми різні, але ми рівні», – написала Денісова у фейсбуці.

Організатори повідомляють, що традиційна правозахисна хода за права людини для ЛГБТ+ спільноти пройде центральними вулицями Києва у неділю вранці.

Читайте також: Цими вихідними столичний транспорт змінить маршрути: деталі

«Точки входу на Марш Рівності 2021: перетин Миколи Лисенка та Богдана Хмельницького, біля Театру Опери та балету; Із вулиці Володимирської, з боку метро «Золоті ворота». Підходу до Театральної не буде. Рекомендується підхід із Золотих Воріт і перехід з Театральної на Золоті Ворота. Театральна буде закрита на вхід і вихід. Вхід: 9:30 – 11:00. Після 11:00 вхід на Марш буде закрито. Обов’язково бути в масці і мати при собі документ, що засвідчує особу», – попередили у КиївПрайд.

Зазвичай Марші рівності в Україні проходять під посиленою охороною силовиків, що супроводжують учасників по маршруту проходження. 

Нагадаємо, срібну нагороду на міжнародному фестивалі у сфері реклами та креативу “Каннські леви” отримав перформенс “Київпрайду” із веселковим прапором в руках Батьківщини-Матері.

 

 

Сообщение “Перший марш рівності з політичними вимогами”. У столиці почався КиївПрайд появились сначала на Великий Київ.

За темою: