Навіть політичні опоненти підтримали Порошенка в питанні створення української церкви, – блогер

Не тільки світові лідери й соратники, а навіть політичні опоненти президента Петра Порошенка підтримали його в питанні створення незалежної української церкви.

Навіть політичні опоненти підтримали Порошенка в питанні створення української церкви, – блогер - image photo_2018-06-09_17-12-11 on https://kyivtime.co.ua

Про це на своїй сторінці в Facebook написала блогер, політичний експерт Світлана Кушнір.

«У світлі недавніх історичних подій і початої глибинної реформації православної церкви в Україні варто відзначити важливий аспект. Більшість українських політиків – опонентів влади і нинішнього президента висловилися за створення незалежної української церкви і тим самим фактично схвалили дії і підтримали Порошенка. Раніше я говорила, що у нас повинні бути і є речі, здатні об’єднати всіх українців, навіть якщо вони – непримиренні політичні супротивники. Це дуже добре видно по тій підтримці, яку отримав президент в питанні створення незалежної української церкви. Адже його підтримали не тільки зарубіжні лідери, а й потенційні опоненти на майбутніх президентських виборах. Навіть вони визнали, що в цій війні президент боровся за всю Україну!» – зазначила Кушнір.

За її словами, красномовне тому підтвердження – заява Святослава Вакарчука про підтримку створення автокефальної церкви в Україні.

«Потенційний конкурент президента на майбутніх виборах визнав перемогу Петра Порошенка в питанні повернення незалежності нашої церкви», – написала блогер.

Кушнір також процитувала Twitter Вакарчука.

«Створення Української помісної автокефальної православної церкви і вибір її предстоятеля – знакові події не тільки для України церковної, а й для всіх нас. Найважливішим наслідком Собору, на мою думку, є приклад об’єднання для великої мети. Цей приклад надихає!» – написав Вакарчук.

У свою чергу, за словами Кушнір, Юлія Тимошенко «не обійшла стороною той факт», що президент наблизив втілення сподівань багатьох поколінь українців на свою помісну церкву. Ще один лідер електоральних переваг і непримиренний критик глави держави Анатолій Гриценко наголосив на важливості моменту і підкреслив великий внесок президента в створення автономної від Москви церкви.

«Створення помісної Української церкви знайшло свій відгук і у західних партнерів України. Так, США офіційно привітали створення ПЦУ, така ж реакція послідувала від Канади. Україна також отримала схвалення створення автокефальної церкви і від Ватикану. На шляху створення єдиної помісної церкви Петра Порошенка підтримали не тільки наші міжнародні партнери і союзники, і представники інших конфесій, але навіть політичні опоненти. Це означає, що Україна в особі президента все робить правильно. І дійсно своїми діями об’єднує народ і країну», – резюмувала Світлана Кушнір.

 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  1
  Share

За темою: