Національний центр правозахисту перевірив Кагарлицьку виправну колонію на Київщині

Моніторингова місія Національного центру правозахисту перевірила Кагарлицьку виправну колонію на Київщині.

Національний центр правозахисту перевірив Кагарлицьку виправну колонію на Київщині - image 33060225_481452845603451_859614374032048128_n on https://kyivtime.co.ua

Змагання з більярду, жиму штанги. Футбольне поле, баскетбольна площадка. Євроремонти і комп’ютерний клас. Режим утримання мінімальний. Відсутні сторожові вишки, не видно колючого дроту. В’язні відбувають різні терміни. Нетривалі та значні, якщо по справі був летальний випадок. Переважна більшість – винуватці дорожньо-транспортних пригод. Злочини у наслідок необережності. Колонія знана у вузьких колах. Інколи засуджені доплачують щоб відбувати покарання саме в ній.

В жилих приміщеннях та прилеглих будівлях проводять косметичні та більш серйозні ремонти. Сама установа побудова наприкінці минулого століття. Опалення та освітлення на належному рівні. Засудженні дбайливо ставляться до нового майна. Харчування у відповідності до встановлених норм.

Раз на рік адміністрація практикує дні відкритих дверей для рідних та друзів осіб які перебувають в установі. Додатково рідних можна побачити під час довгострокових побачень. Під час цього періоду, засуджений за додаткову плату може покращити побутові умови кімнати проживання. Для сімей з дітьми облаштований дитячий куток.

Загальною проблемою для українських колоній слугує не укомплектованість працівників установи. Не висока заробітна плата призводить до випадків заносу наркотиків та заборонених предметів працівниками системи, розвитку корупційних схем, про що періодично говорять у пресі.

Як стало відомо, адміністрація Кагарлицької колонії змушує в’язнів платити за їхнє право працювати. Звільнитися за пільгою також коштує грошей. В середньому три тисячі американських доларів. Мирні акції непокори придушуються побиттям спецпризначенцями. Так сталося весною цього року.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ПРИЄДНУЙТЕСЯ!
Наш Ютьюб: youtube.com
Наш Фейсбук: facebook.com/kyivtime.in.ua
Наш Телеграм: t.me/kyivtime_co_ua
Наш Твіттер: twitter.com/kyivtime

За темою:

Leave a Comment