Намети біля ВР перетворилися у кубло, повне відморозків, – блогер

Намети біля ВР перетворилися у кубло, повне відморозків, – блогер - image 5a0199e415c06-screenshot-1 on https://kyivtime.co.ua

Наметове містечко, яке встановили протестувальники біля Верховної Ради України, перетворилося на кубло, повне відморозків, які постійно нападають на людей у Маріїнському парку й грабують їх.

Таку думку на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook висловив блогер і політичний експерт Володимир Макаровський.

“Акція протесту під Верховною Радою триває у несподіваному ключі: тепер за “велику політичну реформу” мітингувальники грабують і б’ють людей. Наметове містечко біля ВР досить швидко перетворилося на справжнісіньке кубло, повне відморозків, яких небезпідставно бояться кияни. Практично щодня зустрічаю повідомлення про агресивну поведінку мітингувальників “мирної” акції протесту та регулярні сутички з правоохоронцями. І останнім часом подібні випадки неадекватної, інакше й не скажеш, поведінки завсідників наметів почастішали”, – написав Макаровський.

Експерт також розповів про випадок нападу на жінку в Маріїнському парку, що стався в суботу, 4 листопада. За його словами, напад скоїв мітингувальник з наметового містечка, який “побив, пограбував і намагався зґвалтувати жінку”.

“Минулих вихідних відбувся і зовсім ганебний випадок: один із “мітингувальників” з наметового містечка побив, пограбував і намагався зґвалтувати жінку в парку біля ВР. Нічого собі “мирні” люди сидять біля ВР, так? Мирно прийшли, мирно поставили намети, мирно зайнялися грабунком… При цьому в наметовому містечку “свого” не здали, а під час впізнання взагалі почали погрожувати заплаканій дівчині розправою”, – обурився політолог.

Він зазначив, що тепер, через почастішання випадків нападів у Маріїнському парку, кияни намагаються обходити стороною улюблене місце відпочинку.

“Повторюся – це вже не перший випадок нападу в парку! Скільки ще подібних інцидентів має статися, щоб визнати: намети біля ВР перетворилися на кубло для наркоманів і відморозків, а Маріїнський парк – у брудний і небезпечний смітник?! Не дивно, що після таких випадків кияни намагаються обходити колись чистий і безпечний парк у центрі столиці десятою дорогою. Нікому не хочеться стати наступною жертвою “мирної” акції протесту”, – підсумував Макаровський.

Намети біля ВР перетворилися у кубло, повне відморозків, – блогер - image 5a0199e415c06-screenshot-1 on https://kyivtime.co.ua

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Телеграм-канал Мова й історія

За темою:

Leave a Comment