Нам треба приблизно півтора-два роки, щоб запустити автосполучення через Подільський міст, – Кличко

За півтора-два роки в столиці планують відкрити автомобільний транспортний рух через Подільсько-Воскресенський міст.

Нам треба приблизно півтора-два роки, щоб запустити автосполучення через Подільський міст, - Кличко - image PA290073 on https://kyivtime.co.ua

Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив в ефірі одного з телеканалів.

“Зараз на Подільсько-Воскресенському мосту ведуться роботи по монтажу в’язів. Зараз ви поки що можете бачити іржаву конструкцію – це підпірки. Уже влітку ми їх заберемо і стане видно, який це гарний міст. Він буде дворівневий. Верхній рівень – для автотранспорту, знизу пройде гілка метрополітену”, – зазначив мер столиці.

За його словами, за всі роки на будівництво моста витратили близько 5 млрд гривень бюджетних коштів. Для його завершення потрібно ще 7 млрд гривень.

“За умови належного фінансування потрібно приблизно півтора-два роки, щоб запустити спочатку автосполучення через міст. А потім можна говорити про будівництво метро. Я знаю, що жителі Троєщини дуже чекають втілення цього проекту. Ми повинні його реалізувати. Багато мерів обіцяли, що добудують цей міст. Я теж обіцяв і хочу це зробити!”, – зазначив Віталій Кличко.

Також він зазначив, що місто вже почало великий інфраструктурний проект з продовження зеленої гілки київського метро на Виноградар. За словами мера, підготовчі роботи зі спорудження нових станцій “Мостицька” й “Проспект Правди” вже почалися.

За темою: