Найкращий кандидат в президенти: блогер перелічив досягнення Порошенка

Серед основних кандидатів в президенти найбільш чіткою передвиборною програмою на сьогодні володіє тільки Петро Порошенко.

Найкращий кандидат в президенти: блогер перелічив досягнення Порошенка - image 20160115023036-5122 on https://kyivtime.co.ua

Також тільки у нього є список конкретних досягнень на посаді глави держави. Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив блогер і політичний експерт Володимир Макаровський.

За його словами, зараз більшість кандидатів в президенти в своїх передвиборчих програмах оперують або загальними фразами, або відверто проросійськими гаслами.

“Мало у кого є конкретика. Зеленський пропонує невиразну програму, нібито засновану на порадах людей, у Тимошенко тільки загальні фрази в дусі “зі мною заживемо добре” без пояснення, за чий рахунок, в проросійському таборі пропонують федералізацію, автономію Донбасу та іншу єресь. При цьому з “досягнень” Тимошенко – хіба що газові контракти, а Зеленського – постійне висміювання України. Так що залишається тільки один рейтинговий кандидат. Зібравши всі плюси і мінуси, на даний момент я схиляюся до того, щоб підтримати Порошенка”, – написав блогер.

Макаровський пояснює своє рішення тим, що у нинішнього президента є конкретні досягнення і результати роботи на внутрішньому і зовнішньому фронтах.

“Безвіз. Завдяки Порошенку ми можемо на вихідні змотатися в Мілан, Берлін або бюджетні Краків і Відень. Відновлення армії. Українська армія зараз, як ніколи, наблизилася до стандартів НАТО. І може на рівних протистояти агресору на Сході. Томос. Порошенко зміг відновити історичну справедливість, адже православ’я в Києві з’явилося значно раніше, ніж в Москві. Асоціація з ЄС. Це одна з передвиборних обіцянок Порошенка, яку він виконав. Децентралізація. Тільки при чинному президенті цей процес нарешті запрацював. Місцева влада отримала і повноваження, і гроші”, – конкретизував експерт.

Він також нагадав про створення президентом України антиросійської коаліції. Порошенкові вдалося згуртувати розвинені країни в питанні санкцій проти РФ. Також до досягнень президента блогер відніс відхід від Москви, курс на Євросоюз і НАТО.

“З моменту здобуття незалежності Росія була для нас більше, ніж просто сусідом. Захоплення Криму і конфлікт на Донбасі змусив людей по-іншому подивитися в бік північного сусіда. Порошенко стимулює створення українського кіно, на радіо грає все більше української музики, в магазинах з’явилися книжки українською. Та й загалом у країни курс на НАТО і ЄС, що з подачі президента скоро буде закріплено в Конституції. Ось, власне, щоб завершити розпочате, Петру Порошенку потрібен другий термін. у чому я його підтримую”, – підсумував Володимир Макаровський.

 • 18
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  20
  Shares

За темою: