На станції «Поштова площа» відкрилася виставка українських марок

До 100-річчя першої української марки станцію метро “Поштова площа” прикрасили 50 найкращих екземплярів.

Виставка триватиме з 8 жовтня до 18 листопада.

На станції «Поштова площа» відкрилася виставка українських марок - image 43408171_2172403356340401_8448506167960797184_n on https://kyivtime.co.ua

Це спільний проект Укрпошти й “Київського метрополітену” в рамках XVI Національної філателістичної виставки “Укрфілекспо 2018”.

“Метро – не тільки громадський транспорт, це також територія мистецтва. Наприклад, найдовша у світі виставка є у підземці Стокгольма, де на станціях представлені картини, скульптури, мозаїки, інсталяції. Галерея сучасного мистецтва є у Неаполі, виставки і арт-заходи відбуваються і в метро Нью-Йорка, Пекіна та інших. Станція «Поштова площа» – чудова локація для виставки забражень унікальних поштових марок України”, – відзначає генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Варто нагадати, що станція метро “Поштова площа” власне отримала свою назву через розташовування поряд Подільської поштової дільниці, що працювала із середини 19 ст.

“Колеги підтвердять, що з нинішнім об’ємом офіційного діловодства державні та комунальні підприємства, напевне, наймасовіші користувачі марок. Тому ми одразу підтримали цей соціальний проект. Переконаний, що пасажирам буде цікаво оглянути таку незвичайну виставку”, – додає начальник столичної підземки Віктор Брагінський.

За темою: