На матчі Україна – Хорватія вивісили банер: «SCURKIS-SEPAR Маріуполь – це Україна»

Під час матчу між національними збірними України й Хорватії у Києві 9 жовтня на одному з секторів НСК “Олімпійський” вивісили банер з написом: “SCURKIS-SEPAR Маріуполь – це Україна”.

Відповідне фото в соціальних мережах розмістили відвідувачі матчу.

На матчі Україна – Хорватія вивісили банер: «SCURKIS-SEPAR Маріуполь – це Україна» - image 150771920171011134639 on https://kyivtime.co.ua

Правда, як видно на фото, у написі на банері написано “Сцуркіс”. Що цим хотіли донести вболівальники – невідомо, і чи справді вони помилилися або своєрідно намагалися донести прихований сенс.

Таким чином вболівальники нагадали Суркісам недавню історію з “Динамо”, коли київський клуб не поїхав грати в Маріуполь під приводом відсутності гарантій безпеки. Слід зазначити, що всі інші клуби УПЛ і до, і після приїжджають до ФК “Маріуполь” і вільно проводять матчі.

Відомо, що всі важливі рішення, які стосуються бренду “Динамо”, досі приймають після візи Суркіса-старшого. За неофіційною інформацією, брати готові були піти на поступки після резонансу, адже проти них виступили навіть ультрас самого “Динамо”. Клуб нібито готовий був вибачитися і попросити про додаткову дату для матчу в календарі. Одначе поки що всі зусилля марні.

Раніше повідомлялося, що поліція розслідуватиме можливий факт фальсифікації документів Федерації футболу України для обрання Григорія Суркіса до Виконкому УЄФА за скаргою голови федерації футболу Маріуполя Василя Журавльова. Він порушив питання про те, на підставі яких документів Суркіс переобрався на пост віце-президента УЄФА.

Журавльов звернувся з офіційним листом до Президента УЄФА Александру Чеферіну, де попросив провести перевірку і зняти Суркіса з поста віце-президента і члена Виконкому. В Україні щодо інциденту в 2015-му вже заведено кримінальну справу за статтею “Підробка документів, печаток і бланків”. Якщо це буде доведено, Григорію Суркісу загрожує до 3-х років тюремного ув’язнення.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

За темою:

Leave a Comment