На Київщині фабрика виготовляла новорічні прикраси з логотипом армії РФ (відео)

Клавдіївська фабрика в Київській області запустила у виробництво ялинкові прикраси з логотипом армії Росії.

Про це у Facebook повідомив Сергій Савченко.

Зайшовши під час екскурсії заводу до цеху, на забороні входу в який наполягав сам екскурсовод, відвідувачі побачили цілі коробки біло-червоних прикрас. На новорічних кульках чітко проступала радянська зірка і напис: “Армия РФ”.

Коли розкладений товар вирішили зняти, оператора запитали: “Хто вам дав право тут фотографувати?” і зйомку силою намагалися завершити.

Згідно з викладеною автором допису інформацією, завод під Києвом є філією “найстарішої майстерні”, розміщеної в Москві. На сайті фабрики вказано, що в асортименті підприємства “понад 50 артикулів”, куди постійно додають “модні й актуальні тренди”. Сайт української філії ідентичний російському.

У відповідь користувачі соціальної мережі поцікавилися, куди ж прямує товар і хто є замовником. Дехто припускав, що прикраси з “Армією РФ” виготовляють в цілях пропаганди, інші стверджували, що – на експорт.

Водночас адміністрація фабрики навіть й не приховує, що співпрацює з Росією.

“Історично склалося так, що одним з ринків збуту продукції була російська федерація. У зв’язку з короткою сезонністю бізнесу та в боротьбі за ринок з китайськими виробниками за останні шість років фабрика не змогла повністю відмовитися від російського ринку. Частину річної продукції фабрика поставляла в Росію, замовлення розміщувалися через CRM-систему, що дозволяло максимально оптимізувати та прискорити виконання замовлень в умовах стислих термінів”, – йдеться у повідомленні Павла Гукасова, який поширила у Facebook пресслужба підприємства.

При цьому на фабриці заявили, що тираж вже ліквідували і в майбутньому всі замовлення будуть проходити етичний контроль.

За темою: