На Фастівщині дітям організували незвичний відпочинок

Дев’ятого липня в селі Волиці відбулося урочисте відкриття дитячого військово-патріотичного табору “Козацька Січ”.

На Фастівщині дітям організували незвичний відпочинок - image a1 on https://kyivtime.co.ua

Про це інформує Фастівська міська рада.

Понад 60 юних фастівчан віком від 7 до 15 років поринатимуть у світ захопливих козацьких пригод, відкриють таємничий світ пластунів, характерників, відчайдушних героїв.

Купу незабутніх вражень гарантують дітлахам організатори – Фастівський курінь Українського козацтва та виконком Фастівської міської ради.

На Фастівщині дітям організували незвичний відпочинок - image a2 on https://kyivtime.co.ua

Вони обіцяють школярам, що ті отримають протягом тижня можливість ознайомитись з правилами надання першої домедичної допомоги, пояснення про небезпеку поводження з вибухонебезпечними предметами, навчитись правилам поводження зі зброєю, а також долати перешкоди.

Система роботи, яку не перший рік практикує наметовий центр активного відпочинку, будується на засадах козацького виховання, що по праву вважається вершиною української народної педагогіки. Дітям прищеплюються любов до своєї землі, свого народу, розуміння того, що всі ми, українці, нащадки козацького роду, а отже маємо бути гідні своїх славних предків. Крім того, літній табір впроваджує традиційне для українців чоловіче та жіноче виховання, у якому хлопців вчать бути сильними та мужніми лицарями а дівчат – справжніми шляхетними панночками.

На Фастівщині дітям організували незвичний відпочинок - image a3 on https://kyivtime.co.ua

Гарного відпочинку у вирі справжнього Січового життя, сповненого козацьких традицій, лицарських звитяг і характерницьких таємниць побажали на відкритті вихованцям Дитячого військово-патріотичного табору «Козацька Січ» старійшина Фастівського куреня Українського козацтва Василь Мазуренко та отаман цього куреня Андрій Шаповал. Повною мірою скористатись можливістю, яку надає табір, здобути унікальний життєвий досвід, навчитись працювати в колективі, отримати задоволення від спілкування з новими друзями та яскравих вражень зичили дітям заступник міського голови з гуманітарних питань Олена Давиденко та начальник управління освіти Наталія Єриш.

За темою: