Ми знизимо ціну на газ на 25% завдяки прямим контрактам з «Газпромом», – Бойко

У опозиції є план боротьби з бідністю і команда, яка його реалізує.

Ми знизимо ціну на газ на 25% завдяки прямим контрактам з «Газпромом», - Бойко - image 5d09ec95a5179 on https://kyivtime.co.ua

Про це кандидат від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Бойко заявив в інтерв’ю трьом українським каналам.

За його словами, і на заході, і на сході, і на півночі, і на півдні люди стероризовані соціальними негараздами. Повсюдною проблемою залишається бідність. І одним з ключових кроків для її подолання є зменшення вартості газу, адже це не тільки зниження комунальних тарифів, але і здешевлення майже всіх товарів, які щодня купують люди.

«Космічні тарифи, встановлені минулою владою, загнали людей у бідність. І у «Опозиційною платформи – За життя» є механізм виправлення ситуації. Ми з головою Політради партії Віктором Медведчуком вже провели два раунди переговорів з РФ щодо переходу на прямі контракти. Це дозволить суттєво знизити ціну на газ, від чого, власне, і залежать тарифи. Гранична ціна газу після підписання нових контрактів складе 3800 гривень за тисячу кубів. І це вже буде крок до того, щоб допомогти людям і подолати бідність», – підкреслив Юрій Бойко.

Ще одним важливим кроком на шляху вирішення «тарифного питання» є списання заборгованості населення за послуги ЖКГ.

«На сьогоднішній день заборгованість перевищила 60 млрд гривень. 50% цієї суми – 30 млрд – це заборгованість за газ. Тим людям, які накопичили борги, треба їх списати. Левова частина цієї заборгованості виникла через те, що люди просто не в змозі платити за цими космічними тарифами», – зазначив кандидат в прем’єр-міністри.

Він нагадав, що опозиціонери зареєстрували законопроект №9403 про зниження вартості газу, а також №9527 про списання заборгованості населення за комунальні послуги.

Також, за словами співзасновника партії «Опозиційна платформа – За життя», необхідно реалізувати комплекс заходів по підтримці реального сектора економіки, адже без цього ні про яке підвищення добробуту українців не може бути й мови.

«Боротьба з бідністю, контроль за цінами, створення робочих місць і вирішення всіх соціальних питань щодо підтримки людей з інвалідністю, чорнобильців, пенсіонерів – усіх тих, хто дійсно потребує підтримки держави. Рішення саме цих питань хочуть люди. Саме такими є першочергові завдання нашої політичної сили після перемоги на парламентських виборах. У нас є розуміння, професійна команда і покроковий план як це зробити», – резюмував Юрій Бойко.

 • 94
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  94
  Shares

За темою: