Лук’янівський СІЗО можуть перевести в Коцюбинське. Заступник міністра: «Стане безпечніше»

“Це 600 додаткових робочих місць. Звісно це інфраструктура, зокрема, нові дороги та маршрути. Бо до СІЗО будуть приїздити і адвокати, і прокурори, і родичі”.

Такий погляд на переведення СІЗО з Лук’янівки в Коцюбинське висловив заступник міністра юстиції Денис Чернишов в інтерв’ю виданню “Український інтерес”.

Заступник міністра підтвердив, що план переведення СІЗО в Коцюбинське актуальний і з порядку денного не знімався.

“Я вів переговори з кількома іноземними компаніями, які потенційно могли б інвестувати у такий проект. Але всі вони відмовили, аргументуючи це тим, що економічно не зацікавлені. Вони усі бізнесмени, які розуміють, що жодного прибутку від тюрми не отримають. Ми почали шукати інший шлях. Нам все ж таки вдалося знайти альтернативу. Зараз я поки що не можу говорити предметно. Але якщо все заплановане вдасться, то про це вже оголосимо публічно”, – сказав пан Чернишов.

Він наголосив, що в Коцюбинському виправний заклад існує і зараз, тож перевести туди СІЗО – логічний крок.

“Там і зараз існує установа виконання покарань. Одна справа, якби там був дитсадок і ми тут такі прийшли і сказали, що знесемо дитсадок і побудуємо СІЗО. Але ж там і так в’язниця. І нарешті, це великий інфраструктурний проект, там працюють не роботи, а люди. Тож це 600 додаткових робочих місць. Звісно це інфраструктура, зокрема, нові дороги та маршрути. Бо до СІЗО будуть приїздити і адвокати, і прокурори, і родичі. Врешті-решт завжди біля СІЗО зростає малий бізнес. І реальних логічних протиріч я так і не почув”, – зазначив чиновник.

На слова журналіста, що хворі на туберкульоз та інші хвороби ув’язнені мають можливість виходити назовні й відвідувати місцеву лікарню, куди ходять і звичайні місцеві мешканці та діти, заступник міністра сказав, що коли там буде СІЗО, буде краще:

“Але ж це зараз, а ми говоримо про те, як буде. З СІЗО ні в кого немає можливості виходити. Отже, загрози безпеці тут немає жодної. Навпаки – стане безпечніше”, – наголосив він.

 • 10
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  10
  Shares

ПРИЄДНУЙТЕСЯ!
Наш Ютьюб: youtube.com
Наш Фейсбук: facebook.com/kyivtime.in.ua
Наш Телеграм: t.me/kyivtime_co_ua
Наш Твіттер: twitter.com/kyivtime

За темою:

Leave a Comment