Лідеру виборчих перегонів в 220 окрузі Олексію Окопному не дають проводити агітацію, – експерт

Лідеру виборчих перегонів на 220 мажоритарному окрузі Олексію Окопному не дають проводити агітацію і залякують працівників його передвиборного штабу.

Лідеру виборчих перегонів в 220 окрузі Олексію Окопному не дають проводити агітацію, - експерт - image 7772 on https://kyivtime.co.ua

Таку заяву на своїй сторінці в Facebook зробив політичний експерт Володимир Макаровський.

«Чим ближче до дня виборів, тим більш напружена ситуація. Особливо це помітно на мажоритарних округах. І не у віддалених регіонах, а в столиці, в Києві. Так, на 220 окрузі кандидату в народні депутати Олексію Окопному опоненти фактично не дають проводити агітацію», – зазначив політолог.

Він повідомив, що на одного з волонтерів штабу кандидата в депутати скоєно напад, після якого він опинився в лікарні з тілесними ушкодженнями.

«Нещодавно на одного з волонтерів його штабу було скоєно напад.
Волонтер в результаті потрапив до лікарні з тілесними ушкодженнями середньої тяжкості. При цьому побиття було зафіксовано на одну з камер спостереження, і в нападникові впізнали іншого кандидата в нардепи по цьому ж округу – Юрія Дідовця», – підкреслив експерт.

На його думку, не пов’язати цей злочин з політичною діяльністю неможливо, оскільки Олексій Окопний на даний момент за соцопитуваннями лідирує на 220 окрузі.
 
«Судячи з усього, такими брутальними методами опоненти Окопного намагаються залякати його прихильників, паралізувати роботу його штабу і зірвати агітацію. Особливо очевидним це стає, якщо врахувати той факт, що Окопний істотно випереджає своїх опонентів по округу рівнем підтримки виборців. Повторюся, що все це відбувається в межах столиці, а не десь на висілках. Подібні злочини, за які в Кримінальному кодексі передбачено серйозне покарання, відбуваються в країні, яка так стрімко «йде в Європу». Заява в поліцію написано, а наша справа, як громадськості, – не дати зам’яти цей інцидент», – підкреслив Володимир Макаровський.

 • 59
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  59
  Shares

За темою: