Київська обласна прокуратура відповідатиме за порушення закону

Уповноважений Верховної Ради з прав людини відкрив провадження на прокуратуру Київської області через порушення прокуратурою Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

Про це повідомляє “Доступ до правди“.

Київська обласна прокуратура відповідатиме за порушення закону - image  on https://kyivtime.co.ua

Житель села Гатного Києво-Святошинського району Київської області Сергій Чагаров звернувся до Генеральної прокуратури України із запитом, в якому просив повідомити, хто саме з посадових осіб прокуратури Київської області написав і поставив свій підпис під листом-відмовою від касації у справі про сумнівне надання в оренду 48 га особливо цінних земель громади села Гатне підприємству ВК “Підряд”.

Згідно з галузевим наказом Генерального прокурора України, облпрокуратура мала погодити касаційну скаргу й відмову від касації у ГПУ.

Проте на запит жителя Гатного у Генпрокуратурі відповіли, що “Генеральною прокуратурою України питання про погодження вищезазначеної справи не вирішувалось”, а сам запит Чагарова ГПУ перенаправила до обласної прокуратури.

Зауважимо, що відповідь громадянину від ГПУ підписав прокурор Суховетрук Ігор Леонідович, якому, за інформацією журналістів видання “Наші гроші”, було виділено земельну ділянку на дренажному каналі в с. Гатному.

Київська обласна прокуратура відповідатиме за порушення закону - image  on https://kyivtime.co.ua

Київська обласна прокуратура відповідатиме за порушення закону - image  on https://kyivtime.co.ua

Сергій Чагаров звернувся зі скаргою до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, в якій просить зобов’язати прокуратуру Київської області надати запитувану інформацію і притягнути відповідальних осіб прокуратури Київської області до адміністративної відповідальності за ненадання інформації.

Сергію Чагарову неодноразово відмовляли у наданні інформації. Уповноважений з прав людини вже складав адмінпротокол на Гатненського сільського голову Броніслава Корицького, який приховував рішення сесії про надання вищезазначеної земельної ділянки площею 48 га в оренду.

За темою:

Leave a Comment