Київщиною шириться новий вид шахрайства

Прокуратура Київської області попереджає громадян про нову схему шахрайства.

Прокуратура Київської області звертається до громадян із проханням повідомляти правоохоронні органи про отримання телефонних дзвінків та розісланих у месенджері VIBER нібито від імені керівників прокуратури області вимог до фізичних осіб та суб’єктів підприємницької діяльності про надання чи позику коштів.

Встановлено, що задля власної наживи у шахрайський спосіб, ці вимоги розсилають особи, які перебувають на тимчасово непідконтрольній Україні території.

Акаунт у месенджері (можливий номер телефону – 095-059-31-50), з якого надходять такі вимоги, містить фото керівника прокуратури, яке є в доступі в мережі Інтернет.

У випадку отримання подібних дзвінків від імені працівників органів прокуратури чи інших правоохоронних органів у жодному разі не надсилати і не передавати кошти невідомим особам.

Про подібні пропозиції чи факти вчинення протиправних дій від імені працівників органів прокуратури області потрібно негайно інформувати прокуратуру Київської області за номером телефону (044) 200-19-56 та поліцію за номером телефону 102.

За темою: