Київраду просять заборонити шансон і російську попсу

Кияни ініціювали заборону відтворення так званого “шансону” й російської поп-музики в громадському транспорті столиці.

Про це свідчить відповідна петиція на сайті петицій Київської міської ради.

“Кожен з нас щодня користується громадським транспортом, зокрема маршрутними таксі. Дуже часто водії маршруток вмикають музику на повну гучність на весь салон. Вважаємо таку практику неприпустимою з огляду на наступне:
– це шкодить безпеці руху,оскільки заважає водієві чути сигнали від ін. учасників дорожнього руху або пасажирів (напр., прохання про зупинку за вимогою або про екстрену зупинку, коли пасажирові стало погано);
– на думку дуже багатьох пасажирів музика, яка лунає в маршрутках, є вкрай низькоякісною (так звана «попса», переважно російська).

Звісно, кожен має право на власні музичні вподобання, але ніщо не дає водієві маршрутки права нав’язувати свої музичні смаки всім пасажирам.

Відповідно до постанови КМУ «Про правила дорожнього руху» п.2.3: «Для забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов’язаний: … б)…не відволікатися від керування цим засобом у дорозі…» ., п. 5.5: «Пасажир під час користування транспортним засобом має право на: а) безпечне перевезення…».

Постанова КМУ «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» п.40: «За договором перевезення пасажира автобусом перевізник зобов’язується безпечно перевезти пасажира до пункту призначення».

Відповідно до Конвенції ООН «Про дорожній рух» ст.7 п1.: « Водієві транспортного засобу слід уникати будь-яких дій, які непов’язані з водінням».

Виходячи з цього, беручи до уваги вказані норми законодавства, ми, активні громадяни та Українська Галицька Партія (Київ), ПРОПОНУЄМО Київраді та Київській міській державній адміністрації:
1) Заборонити відтворення музичних творів та будь-якого звукового супроводу (крім оголошення зупинок та важливої інформації щодо перевезення ) при поїздках в громадському транспорті м.Києва;
2) Внести відповідні зміни до нормативних актів на рівні міста Києва, що визначають для громадського транспорту умови надання послуг перевізниками, передбачивши відповідальність останніх за їх порушення;
3) Здійснювати систематичний контроль за дотриманням перевізниками в громадському транспорті вимог щодо недопущення відтворення музичних творів чи ін. звукового супроводу”, – сказано в тексті петиції.

Нагадаємо, на сайті петицій Київради оприлюднили ініціативу перейменувати вулицю Пушкінську в столиці.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

За темою:

Leave a Comment