Київрада звертатиметься до президента й ВР, захищатиме тварин і голосуватиме за мову

Багато важливих питань планується розглянути на пленарному засіданні Київської міської ради 5 жовтня.

Про це свідчить проект порядку денного засідання, розміщений на сайті Київради.

Зокрема, КМР хоче звернутися до Верховної Ради України з проханнями: щодо встановлення державного свята – Дня Державного Прапора України 24 липня, щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері паркування транспортних засобів та нормативно-правового забезпечення створення муніципальної паркувальної інспекції, щодо впорядкування організації та діяльності хостелів, стосовно внесення змін до статті 13 Закону України «Про Національну поліцію». Також рада розгляне звернення до Президента України, Верховної Ради України та Національного Банку України.

Заплановано у роботі ради внесення змін до рішення Київської міської ради від 25.10.2007 №1079/3912 «Про врегулювання питань утримання та поводження з собаками і котами в м. Києві», а також рішення про припинення розміщення заїжджих пересувних цирків-шапіто з тваринами на території міста Києва.

Значна частина пунктів порядку денного присвячена новим найменуванням і перейменуванням київських топонімів.

Також Київська міська рада розгляне питання власності, і спробує проголосувати в другому читанні рішення “Про подолання наслідків совєцької окупації в мовній царині” у редакції постійної комісії з питань культури.

Нагадаємо, зі слів депутата Київської міської ради Юрія Сиротюка, “мовне рішення” мало розглядатися на засіданні ради 4 жовтня. Одначе зараз стало відомо, що пленарне засідання відбудеться 5 жовтня.

За темою:

Leave a Comment