Київрада припиняє видання «Вечірнього Києва» і «Хрещатика»

З 1 січня 2019 року припиняється друк газет “Вечірній Київ” і “Хрещатик”, КП “Вечірній Київ” перетворять на “Центр суспільних комунікацій та інформації”.

Київрада припиняє видання «Вечірнього Києва» і «Хрещатика» - image 201811300935-metro-per-pozd on https://kyivtime.co.ua

Про це повідомили на засіданні постійної комісії Київради з питань культури, туризму та інформаційної політики.

За словами першого заступника голови Департаменту громадських комунікацій КМДА Марини Хонди, це пов’язано з нормами закону “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації”. Чиновниця зазначила, що за основу була прийнята концепція Центру громадських комунікацій у Варшаві, де концентруються не на інформуванні, а на роз’ясненні рішень влади.

“Комунікація з киянами буде відбуватися на декількох рівнях: основний Центр громадських комунікацій, а також представники в мікрорайонах. Основу переданої інформації складе суть питань, розглянутих в КМДА, наслідки прийнятих рішень. Якщо суспільство буде знати про рішення і програмах, прийнятих владою і розуміти процес їх реалізації, ми налагодимо європейську систему роботи ЗМІ”, – сказала Хонда.

На її думку, проведені аналізи виявили низьку довіру населення до регіональних ЗМІ. “Електронна версія «Вечірнього Києва» дасть змогу зробити більш доступним офіційний портал Київради, з якого журналісти зможуть брати достовірну й актуальну інформацію, що підвищить довіру населення до ЗМІ”, – вважає вона.

Найстарша нині газета Києва “Вечірній Київ” бере початок від “Вечірньої газети”, що видавалася з 2 січня 1906 року. Після видання першого номера була закрита владою за “шкідливий напрямок”. Щоденне видання газети було відновлено в 1913-1917 рр. Редакція “Вечірньої газети” розташовувалася на вулиці Великій Васильківській, 61.

З 1 березня 1927 року газета “Вечірній Київ” – друкований орган Київської міської ради. Після двадцятирічної перерви в роботі газета відновила вихід 1 червня 1951 року як орган Київського міського комітету Комуністичної партії України та Київської міської ради народних депутатів, з 1 січня 1978 року – як щоденна газета.

 • 18
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  18
  Shares

За темою: