Київ посів чільне місце в рейтингу соціально-економічного розвитку регіонів

Місто Київ і Харківська область очолили рейтинг регіонів згідно з моніторингом соціально-економічного розвитку за 2017 рік.

Результати відповідного моніторингу опублікувало Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

За даними моніторингу, місто Київ – на першому місці рейтингу регіонів, а серед областей найрозвиненіша – Харківська. Такий стан зберігається вже другий рік.

Київ посів перше місце за більшістю показників. У Харківській області найнижчий по Україні рівень безробіття (методологія МОП) – 6,1%, найвища частка енергії, виробленої з альтернативних джерел, і рівень впровадження енергозберігаючих технологій – 30,4 і 72,0% відповідно тощо.

У першій п’ятірці серед областей також Рівненська ОДА на чолі з Олексієм Муляренком. Третє місце – у Дніпропетровської ОДА, якою керує Валентин Резніченко. Замикають п’ятірку лідерів Чернівецька ОДА на чолі з Олександром Фіщук та Тернопільська зі Степаном Барною.

Аутсайдери рейтингу Кабміну – Луганська, Донецька, Миколаївська, Чернігівська і Одеська області.

У рейтингу враховувалися соціально-економічні показники регіону за 2017 рік: економічна ефективність, інвестиційно-інноваційний розвиток, фінансова самодостатність, розвиток малого і середнього підприємництва та інші показники.

За темою:

Leave a Comment