Кремль хоче перешкодити Порошенку пройти у другий тур виборів, – Голобуцький

Кремль хоче перешкодити Петру Порошенку переобратися на другий президентський термін і навіть вийти у другий тур виборів, оскільки саме його Росія боїться найбільше.

Кремль хоче перешкодити Порошенку пройти у другий тур виборів, – Голобуцький - image bd968158086dbff05448edbad61cd3fa on https://kyivtime.co.ua

Таку думку на своїй сторінці в Facebook опублікував блогер і політичний експерт Олексій Голобуцький.

“Здається, російські ЗМІ спалили путінських фаворитів президентської гонки в Україні. А найголовніше – вони показали, кого насправді боїться Росія. Не дивно, що ним виявився Петро Порошенко. Я тут недавно побачив цікаве відео. Заслужено ненависний усім “правдоруб” і рупор російської армії порятунку “молодших братів” від нацистів – Кисельов – повідомив цікаву штуку. Цитую: “Загальна задача у всіх зараз – не пустити Порошенка у другий тур… якщо не вийде, то положення ускладниться”. Виходить, що в Кремлі відчувають, що запахло порохом?” – написав блогер.

За його словами, в Москві розуміють, що на другому терміні Порошенка Україна ще більше віддалиться і остаточно піде від Росії. І переобрання Порошенка приведе до “бєспрєдєлу”, передав Голобуцький слова російського пропагандиста.

“Цікаво, що саме має на увазі “самий чесний” представник російських ЗМІ під словом “бєспрєдєл”? Відновлення меж? Фінансові претензії за окупацію та анексію? Подальше нівелювання впливу Росії на світ? Свободу нашої країни від впливу РФ? Ну, це дійсно буде тотальний “безпрєдєл” і злочин проти імперії”, – зазначив блогер.

Він підкреслив, що з усіх кандидатів у президенти тільки Порошенко визнає недоговороздатність Росії і не намагається досягти з нею яких-небудь угод.

“Угоди з Росією коштують менше паперу, на якому вони написані”. Тому Порошенко, на відміну від цих романтиків від демократії, вже однозначно переконався: оптимальний формат укладення домовленостей із Кремлем – це максимум ракет НАТО, спрямованих на сам Кремль, плюс економічна ізоляція. Ось тоді це працює, Росія може навіть деякий час виконувати те, що наобіцяла”, – припустив експерт.

Він упевнений, що ніяких “рівноправних угод” з Кремлем не може існувати в природі – тому що там спочатку впевнені, що “рівніші за інших”.

“Це не лікується ніяк, крім застосування грубої сили. За 350 років не було жодного прецеденту звернення Росії як нормальної держави: або їх примушують до цивілізованої поведінки, або вони нападають на все, до чого дотягнуться лаптем. Це очевидно і багаторазово доведено – але сьогодні це зрозумів чомусь тільки Порошенко. Тому саме Порошенко і є єдиним категорично неприйнятним кандидатом. Бо решта ще плекають ілюзію “домовитися з Росією”, – підсумував Олексій Голобуцький.

 • 116
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  116
  Shares

За темою: