Конгрес США запросив у банків інформацію про угоди Трампа з РФ

Конгресменів цікавить, чи використовувалися “російські відмиті гроші” під час операцій з компанією The Trump Organization.

Конгрес США запросив у банків інформацію про угоди Трампа з РФ - image thumbnail-tw-20190207184746-3690 on https://kyivtime.co.ua

Палата представників США направила запит у найбільші міжнародні банки з вимогою надати інформацію про угоди президента Дональда Трампа з російськими банками. Про це пише газета The New York Times з посиланням на власні джерела.

Зокрема, запити отримали Deutsche Bank, Citigroup, JPMorgan Chase, Bank of America, Morgan Stanley і Goldman Sachs Group.

Голова комітету з розвідки палати представників Адам Шифф уточнив, що запити надіслано в рамках розслідування “звинувачень в потенційному іноземному впливі на політичний процес у США”.

Повістки конгресмени спільно з комітетом фінансових послуг направили 15 квітня ц.р., повідомляє Bloomberg.

Конгресменів цікавить, чи використовувалися “російські відмиті гроші” під час операцій з компанією The Trump Organization. В рамках цього розслідування демократи, які отримали більшість в нижній палаті конгресу, підозрюють Deutsche Bank. Розслідування проти банку ведеться ще з січня 2019 року.

До вступу на посаду президента у Трампа в Deutsche Bank було непогашених кредитів на $340 млн, випливає з його останньої декларації. При цьому німецький банк продовжував видавати структурам Трампа кредити навіть тоді, коли інші банки відмовлялися.

Син президента США і виконавчий віце-президент Trump Organization Ерік Трамп назвав дії Палати представників США “зловживанням владою” і “останньою спробою демократів” напасти на главу держави і його сім’ю.

За темою: