Комісія Київради погодила заборону на виловлювання безпритульних котів

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міськради з питань екополітики депутати погодили проект рішення “Про деякі питання безпритульних котів у місті Києві”.

Про це повідомила прес-служба Київради.

Згідно з проектом рішення, забороняється виловлювати безпритульних котів на території Києва за винятком потреби стерилізації, вакцинації та/або з метою заселення до нових власників.

Контролюватимуть процес представники громадських природоохоронних організацій.

Комунальні підприємства не мають права створювати навмисні перешкоди для котів, давати їм змогу виконувати природну функцію дератизації, надавати їм доступ до підвальних приміщень.

У проекті рішення наголошується, що відповідальні особи мають забезпечувати дотримання норм і вимог експлуатації підвалів, технічних поверхів і горищ, запобігати ізоляції там котів, що може призвести до їхньої загибелі.

Комунальні підприємства “Притулок для тварин” і “Київська міська лікарня ветеринарної медицини” мають забезпечити регулювання чисельності котів у місті через стерилізацію з обов’язковою вакцинацією.

Як ми повідомляли, на сайті петицій Київської міської ради було подано петицію про визнання котів частиною екосистеми Києва і створення їм гідних умов для життя.

Петиція набрала 10 505 підписів за необхідних 10 000. На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу 20.02.2017 було одноголосно підтримано електронну петицію. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєву П. О. запропоновано розробити та подати на розгляд комісії комплексний план заходів щодо утримання безпритульних тварин у місті Києві.

За темою:

Leave a Comment