КМДА створила Комісію з надання статусу воїна-добровольця

Розпорядженням КМДА створено Комісію з питань надання на території міста Києва посвідчення бійця-добровольця, який брав участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України.

КМДА створила Комісію з надання статусу воїна-добровольця - image 33174559_1538180042972094_8173459146679517184_n on https://kyivtime.co.ua

Про це інформує прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Цим же документом затверджено персональний склад комісії, яку очолив заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Резніков.

Київська міська рада ще 1 червня 2017 року ухвалила рішення, за яким бійці добровольчих батальйонів – учасники АТО отримали можливість набуття офіційного статусу учасника бойових дій.

Згідно з цим рішенням, бійцем-добровольцем АТО може бути визнано особу, яка перебувала або перебуває у складі добровольчих формувань і брала участь у бойових діях на сході України, але не ввійшла до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії України та інших військових формувань і правоохоронних органів. Досі такі бійці-добровольці не мали змоги оформити статус учасників бойових дій та отримувати державні пільги.

За темою:

Leave a Comment