КМДА подовжила співпрацю зі структурою Ахметова до травня 2018

ПАТ “Київенерго” підписало з Київською міською державною адміністрацією угоду про продовження термінів оренди комунальних тепломереж до 27 квітня 2018 року.

Угоду підписано в четвер, 21 грудня, передає “БізнесЦензор” з посиланням на джерело в керівництві компанії.

Як повідомлялося, у вересні генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко заявляв, що ДТЕК поки що не готова підписати угоду про продовження управління ПАТ “Київенерго” тепломережами столиці до квітня 2018 року.

“Бізнес постачання тепла глибоко збитковий. Ми змушені останні роки фінансувати цей бізнес і без визначеності подальших правил гри – як з боку регулятора, так і з боку міста – ми не будемо продовжувати ці стосунки. Ми ще не підписали продовження на перший квартал. Київрадою прийнято рішення, але ми ще не в тому стані, щоб підписувати”, – говорив Тимченко.

Нагадаємо, КМДА і “Київенерго” 27 вересня 2001 року підписали “Угоду про реалізацію проекту управління та реформування енергетичного комплексу Києва” з терміном дії до 31 грудня 2017 року. Договір передбачав передачу в управління “Київенерго” комунальних теплових мереж, ТЕЦ, сміттєспалювального заводу “Енергія”.

В кінці червня поточного року Київрада вирішила продовжити дію угоди до 26 квітня 2018 року.

“Київенерго” входить в енергохолдинг ДТЕК, експлуатує практично всі енергетичні об’єкти, розташовані в столиці, за винятком Дарницької теплоелектроцентралі.

За темою:

Leave a Comment