КМДА подовжує термін проведення конкурсу на талісман міста

У Києві триває конкурс на талісман столиці. Конкурс було оголошено на виконання розпорядження Київської міської державної адміністрації «Про проведення конкурсу «Талісман міста Києва» у 2018 році» від 13.03.2018 за № 403.

Через велику кількість охочих подати конкурсні роботи та враховуючи стислі терміни, організаційний комітет конкурсу вирішив подовжити термін проведення.

Нові терміни конкурсу на талісман міста Києва:

І етап: із 19.03.2018 до 20.07.2018 – приймання робіт;
ІІ етап: із 24.07.2018 до 25.08.2018 – онлайн-голосування;
ІІІ етап: із 25.08.2018 до 06.09.2018 – відбір 10 кращих робіт шляхом голосування журі.

6 вересня 2018 року буде оголошено переможця конкурсу та презентовано талісман Києва.

Нагадуємо, що конкурс було запущено із метою формування та підтримання позитивного іміджу української столиці. Обрання талісману міста підсилить популяризацію cтолиці України як сучасного європейського міста на міжнародній туристичній арені, закріпить статус Києва як сучасного мегаполісу із багатовіковою історією та неповторною айдентикою. Реалізація даного проекту сприятиме поширенню знань громадян України та закордону про традиції українського народу, сприятиме збільшенню кількості внутрішніх та іноземних туристів та перетворенню м. Києва на провідний туристичний центр європейського рівня.

Кожна робота, що подається на конкурс, повинна відповідати певним умовам, що визначені окремим положенням.

Так, положенням, зокрема, передбачається, що туристичний талісман міста являє собою будь-який особливий персонаж. Персонажем може бути тварина, казкове звірятко, будь-яка реальна або міфічна істота, яка уявляється фантазією. У конкурсі можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи.

Конкурсні роботи приймаються за адресою: Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації): вул. Хрещатик, 12 літера «А», м. Київ, 01001.

Із питань, що стосуються конкурсу (запитання, роз’яснення, пропозиції тощо), пропонується також звертатися за електронною адресою: talismankyiv2018@gmail.com.

 • 5
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  5
  Shares

ПРИЄДНУЙТЕСЯ!
Наш Ютьюб: youtube.com
Наш Фейсбук: facebook.com/kyivtime.in.ua
Наш Телеграм: t.me/kyivtime_co_ua
Наш Твіттер: twitter.com/kyivtime

За темою:

Leave a Comment