КМДА не збирається ремонтувати міст Метро

Було проведене комплексне обстеження, розроблена проектно-кошторисна документація, яка зараз проходить експертизу. Результати її очікують у серпні 2018 року.

КМДА не збирається ремонтувати міст Метро - image mist-metro on https://kyivtime.co.ua
Фото: І. Скринець

Можливо, через рік-два влада почне підготовку до капремонту. Це випливає з коментаря заступника голови КМДА Дмитра Давтяна.

“Стан мосту Метро визначено як четвертий, тобто – обмежено працездатний”, – коментує Дмитро Давтян результати обстеження Державного науково-дослідницького інституту будівельних конструкцій у 2015-2016 рр.

“Обстеження зокрема встановило, що до моменту аварійності ще 6 років (із часу проведення цього обстеження). Тобто теоретично ми маємо встигнути зробити капітальний ремонт до 2022 року”, – зазначає заступник голови КМДА.

Він додає, що було проведене комплексне обстеження, розроблена проектно-кошторисна документація, яка зараз проходить експертизу. Результати її очікуються у серпні 2018 року.

“Після отримання позитивних результатів експертизи потрібно буде 6 місяців на розробку документації. Після цього можна розпочинати капремонт. За планом, виконання капітального ремонту відбудеться наступного року. Термін будівництва – 2 роки”, – зазначив Дмитро Давтян.

За темою:

Leave a Comment