Кличко: «В рамках співпраці з Мюнхеном рятувальники отримали вкрай необхідну спецтехніку»

Мер столиці Віталій Кличко передав столичним рятувальникам 6 спеціальних пожежних автомобілів, придбаних за сприянням влади Мюнхена.

Кличко: «В рамках співпраці з Мюнхеном рятувальники отримали вкрай необхідну спецтехніку» - image 88a61edfd14f57e852e6775c93fc40a5 on https://kyivtime.co.ua

Мерія міста-побратима виділила 1 мільйон євро. За її дорученням урядова організація з Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) оголошувала тендер і у німецької компанії була куплена ця техніка.

«В рамках нашої співпраці з німецькою стороною сьогодні столичні рятувальники отримують вкрай необхідну техніку та спорядження, що, без перебільшення, дозволить рятувати людські життя. Роботи у рятувальників багато. Техніка ж у нас застаріла і ми поступово оновлюємо її парк. Але, така спецтехніка дуже дорога», – наголосив Кличко.

Німецькі машини не нові. Але, як відзначили рятувальники – надійні, в прекрасному стані і технічно переоснащені найсучаснішим обладнанням. Це спеціальні авто для роботи оперативних штабів, які можна розгортати за лічені хвилини на місці надзвичайної ситуації. Вони оснащені спеціальними засобами для проведення різноманітних рятувальних операцій. Є навіть спеціальні «локатори», які дозволяють шукати людей під завалами.

Особливу подяку столичні рятувальники висловили за спецавто, оснащені висотними драбинами, які можуть підніматися на висоту 32 метри (таких передали 2 машини). Ще одне спецавто – з робочою люлькою. Така техніка призначена для гасіння висотних пожеж а також для евакуації людей. Ще дві німецьких автівки – спецтехніка для пожежних і рятувальних команд. Також столичні рятувальники отримали обладнання, яке дасть змогу мінімізувати ризики отримання травм пожежниками під час операцій.

«Я хочу висловити особливу подяку Дітеру Райтеру – меру Мюнхена, міста-побратима Києва. І радий вітати представників посольства Німеччини, і наших надійних партнерів та друзів з Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit, які підтримують нас, допомагають у впровадженні змін, які ми втілюємо в столиці», – відзначив Кличко під час церемонії передачі спецавтівок.

GIZ – урядова компанія, що працює по всьому світу, допомагаючи уряду Німеччини в реалізації програм у сфері міжнародного співробітництва задля сталого розвитку та міжнародної просвіти. GIZ пропонує ефективні рішення для політичного, економічного, екологічного та соціального розвитку в глобалізованому світі, а також підтримує процеси комплексних реформ і перетворень, в тому числі і в складних умовах. Бюро GIZ працює в Києві з 2009 року.

 • 10
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  10
  Shares

За темою: