Кличко: У Києві впровадять новий ефективний ізраїльський сервіс для надання послуг киянам (відео)

Київ домовився щодо впровадження в Києві нового ефективного ізраїльського контакт-центру для надання послуг мешканцям.

Кличко: У Києві впровадять новий ефективний ізраїльський сервіс для надання послуг киянам (відео) - image klychko-v-iz on https://kyivtime.co.ua

Про це мер столиці Віталій Кличко розповів під час першого ізраїльсько-українського муніципального саміту TheIsraeliUkrainianMuniSummit 2019.

“Система «розумне місто» працює в багатьох напрямах. Один із них– це сервіс надання послуг киянам. Ми зараз перебуваємо в одній з ізраїльських компаній, яка пропонує співпрацю з Києвом. Система зможе надавати велику кількість сервісів, які стануть більш ефективними, ніж 15-51. Йдеться про втілення проекту єдиної платформи для реагування на звернення киян щодо проблем в різних сферах – від ЖКГ до медичної допомоги, рятувальних та інших служб міста”, – розповів мер Києва.

За його словами, ізраїльська технологія вже працює більш ніж в 30 містах світу, де цим сервісом користуються 40 мільйонів людей.

“Вся інформація збирається в один сервісний центр, який даватиме завдання різним департаментам. Усі дані автоматично висвічуються на екрані: місце знаходження, проблеми, які фіксуються за допомогою фото- та відеозасобів. Я переконаний в тому, що Київ повинен бути сучасним містом з найкращими сервісами, тому ми зараз залучаємо всі нові досягнення, нові технології, щоб вони працювали на користь киян”, – пояснив Кличко.

Також мер столиці повідомив, що на україно-ізраїльський саміт приїхали інші мери нашої країни, які є членами Асоціації міст України.

“Дуже важливо, щоб відносини між Україною та Ізраїлем були максимально близькими, щоб ефект від них відчули в обох країнах. Головне, що ми обговорювали, – це питання безпеки. Безпека складається з багатьох факторів: це і якісні дороги, і нормальне освітлення, і відеоспостереження, і кібербезпека. Це і є тим показником сервісу, який ми надаємо жителям наших міст”, – підсумував Віталій Кличко.

Нагадаємо, раніше мер Києва підписав Меморандум про співпрацю між Асоціацією міст України та Промислово-інноваційною Палатою Ізраїль-Україна, а також про співпрацю між АМУ та Федерацією місцевих органів влади Ізраїлю.

 • 42
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  42
  Shares

За темою: