Кличко: У 2018 році в столиці буде відремонтовано не менш 300 км доріг і проїздів

Кличко: У 2018 році в столиці буде відремонтовано не менш 300 км доріг і проїздів - image foto-4 on https://kyivtime.co.ua

Столиця не зменшуватиме темпів оновлення дорожнього покриття і цього року в Києві планують відремонтувати як мінімум 300 км доріг та проїздів.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу “Київ”.

“Однозначно ми не повинні зменшувати темпів ремонту доріг. Дороги нам дісталися у спадок у жахливому стані, деякі не ремонтувалися по 20-30 років. Нагадаю, у 2016 році ми відремонтували 200 км доріг, а у 2017 році – 300 км. І як мінімум 300 км доріг ми плануємо відремонтувати цього року”, – зазначив Кличко.

Він відзначив, що з такими темпами ремонту вулично-дорожнього покриття за два-три роки Київ має відповідати європейським стандартам якості доріг.

“Ремонт дороги – це не тільки нове асфальтне покриття. Це й нові тротуари, нове освітлення, нові переходи, це комплексний підхід”, – сказав Київський міський голова.

Мер також відзначив, що столична влада контролює якість нового дорожнього покриття і ефективність використання підрядником коштів при проведенні ремонтних робіт. Також Київський міський голова нагадав, що підрядники дають гарантію на нові дороги – 5 років.

Віталій Кличко зауважив, що наступного року у Києві продовжать оновлювати важливі транспортні магістралі. Так, вже навесні, за сприятливих погодних умов, будуть продовжені роботи на вулицях Олени Теліги, Сім’ї Кульженків (колишня Петра Дегтяренка), Алма-Атинській зі шляхопроводом через трамвайні колії, Володимирській, Набережному шосе, 2-х транспортних розв’язках – на перетині просп. Комарова та бульв. Вацлава Гавела. Крім того, у 2018 році планується капітальний ремонт бульвару Вернадського, проспектів Тичини, Бандери та Палладіна, Дарницької площі, вулиць Академіка Туполєва, Заболотного, Довженка, Федорова, мосту Метро через Русанівську протоку та багатьох інших об’єктів.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

За темою:

Leave a Comment